ايجاد پاتوق‌هاي كارآفريني در مناطق 22 گانه پايتخت

به گزارش روز شنبه ايرنا از روابط عمومي سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران، محمدرضا حجت پور افزود: پاتوق‌هاي كارآفريني ويژه توليدكنندگان، توزيع‌كنندگان، تأمين‌كنندگان، عرضه‌كنندگان (حقيقي و مجازي) كالاها و خدمات با هدف حمايت از توليد داخلي، ايجاد اشتغال و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي فعاليت خواهد كرد.
حجت پور گفت: براين اساس نشست‌هاي مختلفي با عنوان پاتوق‌هاي كارآفريني در مناطق 22 گانه شهرداري تهران در حوزه تخصصي فروش برنامه‌ريزي‌شده است.
وي در ادامه اشتغالزايي و تسهيل گري در امر فروش به موقع محصولات و خدمات توليدي صاحبان كسب ‌و كار را اولويت مهم سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران در سال 95 دانست.
حجت پور با اشاره به بهره‌گيري از ظرفيت صاحبان كسب‌وكار در رونق كارآفريني در محله‌هاي تهران گفت: حذف واسطه‌ها و كمك به پايداري واحدهاي مولد در محلات و ايجاد بازار رقابت سالم بين كسب‌وكارهاي كوچك از جمله مهم‌ترين برنامه‌هاي ما به شمار مي‌آيد.
مدير كارآفريني سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران با بيان اينكه كاهش توليد يكي از معضلات اجتماعي جامعه امروز به شمار مي‌آيد، افزود: اين مشكل ناشي از عدم فروش به موقع و مستقيم محصولات و خدمات توليدي صاحبان كسب‌وكار است.
وي گفت: براي از بين بردن اين مشكل ادره كارآفريني و توانمندسازي سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران تصميم به راه اندازي پاتوق كارآفريني در مناطق 22 گانه شهر تهران كرده است.
حجت پور با اشاره به تسهيل گري در امر اشتغال از سوي سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران افزود: اين امر در راستاي اشتغال زايي آسيب ديدگان و افراد در معرض آسيب صورت مي گيرد.
مدير كارآفريني سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران با اشاره به راه اندازي 370مركز كارآفريني در مناطق 22 گانه در سال 94، گفت: از اين مراكز براي 11 هزار و 597 نفر اشتغال ايجاد شد.
تهرام/7245//7244

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ايجاد پاتوق‌هاي كارآفريني در مناطق 22 گانه پايتخت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15594) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا