كشف زمین خواری 7 میلیارد ریالی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جمشید محبت خانی با اعلام این خبر افزود: درپی كسب خبری مبنی بر تصرف هفت هزار متر از اراضی ملی توسط یك زمین خوار در سامان موضوع به صورت ویژه در دستور كار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان سامان قرار گرفت.
وی گفت: ماموران با همكاری كارشناسان اداره منابع طبیعی پس از تحقیق و بررسی های دقیق و رؤیت نقشه های مرجع دریافتند فردی، هفت هزار متر مربع از اراضی ملی واقع در حومه شهر سامان را بصورت غیرقانونی تصرف كرده و در 400متر از ملك تصرف شده اقدام به ویلاسازی كرده است.
سرهنگ محبت خانی گفت: پس از تشكیل پرونده مقدماتی و اخذ دستور قضائی ضمن قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز صورت گرفته، اراضی تصرف شده آزاد و در اختیار اداره منابع طبیعی قرار گرفت.
وی از ارجاع پرونده به همراه متهم به مرجع قضائی خبرداد و از عموم شهروندان خواست هرگونه دست اندازی و تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را جهت اقدام قانونی به فوریت های پلیسی 110 گزارش كنند.
مركز شهرستان سامان در فاصله حدود 18 كیلومتری مركز استان چهارمحال وبختیاری قرار دارد.
7360/ 6014/1772

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كشف زمین خواری 7 میلیارد ریالی در چهارمحال و بختیاری» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15595) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا