گردهمایی مجتمع اقتصادی ایران و کره جنوبی در اصفهان

توسعه روابط اقتصادی اولویت دولت کره جنوبی است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازاصفهان، رئیس انستیتو دریانوردی کره جنوبی امروز در گردهمایی مجتمع اقتصادی ایران و کره در اتاق بازرگانی اصفهان گفت : امیدواریم در دوران پسابرجام روابط اقتصادی دو کشور در جهت حمایت از تولید و سرمایه گذاری تقویت شود.

سانگ گویی کیم با بیان اینکه در آینده نزدیک دولت کره جنوبی به ایران سفر می کند افزود : مشترکات دو کشور ایران و کره جنوبی در موضوعات اقتصادی باید گسترش یابد.

وی گفت : مجتمع اقتصادی ایران و کره دنبال کسب سودهای مشترک در زمینه های لجستیک ، پتروشیمی و سلامت است.

رئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان هم با بیان اینکه 8000 واحد صنعتی کوچک و متوسط در 70 شهرک صنعتی در استان مشغول به فعالیت هستند افزود : امیدواریم با برگزاری اینگونه جلسات توسعه روابط اقتصادی را شاهد باشیم.

عبدالوهاب سهل آبادی گفت : طبق نظر سنجی که در کشور کره جنوبی انجام شد 18 درصد مردم این کشور تمایل دارند با ایران توسعه اقتصادی داشته باشند که امیدواریم این تمایل در آینده بیشتر شود.

انتهای پیام/ب


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گردهمایی مجتمع اقتصادی ایران و کره جنوبی در اصفهان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15642) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران