رو به راه شدن مسکن های مهر

برای هزار و 470 مسکن های مهر در سوادکوه پایان کار صادر شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مدیر بنیاد مسکن سوادکوه با بیان اینکه مسئولیت ساخت مسکن مهر در شهرهای کوچک زیر 25 هزار نفر با مصوبه هیأت دولت به این نهاد واگذارشد، گفت: برای هزار و 310 واحد مسکن مهر انفرادی و 160 واحدی فرهنگیان شیر‌گاه و پل ‌سفید در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی تا کنون پایان ‌کار صادر شد.

غلامرضا فقیهی افزود: 9 هزار و 64 سند مالکیت روستایی و شهری زیر 25 هزار نفر در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی صادر شده است.

وی با بیان اینکه در شهر آلاشت 150 فقره جلد سند به‌صورت آگهی رسمی منتشر شد گفت : بعداز مهلت قانونی، سند آماده می‌شود و در شهرهای پل‌سفید و زیراب در حال تأیید نقشه و پرونده‌سازی است.

وی افزود: 80 فقره سند در شهرستان سوادکوه‌شمالی آماده تحویل به متقاضیان است.

وی با بیان اینکه 263 پایان‌کار طرح ویژه بهسازی و نوسازی سکونت‌گاه‌های آسیب‌پذیر روستایی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در سال 94 منعقد شده است، گفت : 4 هزار و 120 پایان‌کار طرح ویژه بهسازی و نوسازی سکونت‌گاه‌های آسیب‌پذیر روستایی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی تا کنون شناسایی شدند.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رو به راه شدن مسکن های مهر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15710) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران