جشنواره مهریز شناسی در باغ جهانی پهلوان پور

جشنواره مهریز شناسی در راستای معرفی آداب و رسوم و سنن، مشاغل، صنایع دستی و غذاهای سنتی در باغ جهانی پهلوان پور مهریز برگزار شد.

جشنواره مهریز شناسی در باغ جهانی پهلوان پوربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ این جشنواره در راستای طرح "یزدشناسی" و به منظور تحقق پیوند فکری و فرهنگی نسل حاضر با گذشتگان برای درک حقایق، بررسی ریشه های دینی، آداب و رسوم مردم، حفظ و احیای هویت افتخار آمیز اسلامی- ایرانی در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن، توسط آموزش و پرورش مهریز و میراث فرهنگی شهرستان برگزار شد.

گفتنی است: استفاده بهینه از ظرفیت های بالقوه فرهنگی و هنری، بومی و محلی، فراهم سازی زمینه مناسب جهت پرورش حس وطن دوستی، ارتقای جایگاه و نقش فعال دانش آموزان در فرآیند شکل گیری هویت ملی، بهره مندی از توانمندی و تجارب مشاهیر، مفاخر، چهره های علمی و ... از جمله اهداف برگزاری این جشنواره به حساب می آید.

انتهای پیام/ص


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشنواره مهریز شناسی در باغ جهانی پهلوان پور» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15727) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران