نامجومطلق: استقلال مدت‌‌هاست که زیبا بازی نمی‌کند!

مظلومي مي‌تواند نتيجه دربي 82 را جبران كند

نامجومطلق: استقلال مدت‌‌هاست که زیبا بازی نمی‌کند!

شنبه 4 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - تصور می‌شد بعد از دربی 82 یکی از مربیانی که از پرویز مظلومی انتقاد می‌کند، مجید نامجو مطلق باشد.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ مربي‌اي كه يكي از گزينه‌هاي مربيگري استقلال در ابتداي فصل بود و حتي به باشگاه هم برنامه داد اما سرمربي گل‌گهر ترجيح داد كه سكوت كند.
با اين حال و بعد از گذشت چند روز مجيد نامجومطلق سكوت را شكست و پاسخگوي سؤالات ما بود.

* بعد از دربي 82 سكوت اختيار كرديد!
شدت انتقادات از كادر فني استقلال خيلي زياد بود. به اندازه كافي از استقلال انتقاد شد و شايد ديگر نيازي به حرف‌هاي من نبود.

* يعني شما شدت و حدت انتقادات را محق نمي‌دانيد!
برخي به گونه‌اي انتقاد كردند كه گويي كار تمام شده است. استقلال دربي را باخته و بد هم باخته، قبول اما هفته‌هاي متمادي صدرنشين بوده و الان هم در ليگ برتر بخت قهرماني دارد و هم در جام حذفي. بنابراين نبايد همه امتيازاتي كه اين تيم كسب كرده و اكنون مدعي قهرماني در ليگ برتر و جام‌حذفي است را زير سؤال برد. تكرار مي‌كنم. هنوز فصل تمام نشده. استقلال مي‌تواند در ليگ برتر و جام‌حذفي قهرمان شود و شكست در دربي را جبران كند!

* خب به نظر شما علت چيست كه از استقلال به خاطر يك باخت اينقدر انتقاد مي‌كنند. آن هم به زعم شما كه هم در ليگ برتر بخت قهرماني دارد و هم در جام حذفي!
به اين خاطر كه زيبا بازي نمي‌كند. اين نشان مي‌دهد كه مردم در سايه قهرماني بازي زيبا را هم دوست دارند. استقلال مدت‌‌هاست كه زيبا بازي نمي‌كند. اين را من بارها گفته‌ام. پرسپوليس ابتداي فصل خوب نتيجه نمي‌گرفت اما مردم از تيم و برانكو حمايت مي‌كردند به اين خاطر كه زيبا بازي مي‌كرد و مردم اميد داشتند كه روزي اين فوتبال نتيجه خواهد گرفت و همين‌طور هم شد.

*به هر صورت استقلال دربي را بدجوري باخت و شايد نشود اين انتقادات را محق ندانست!
من هم با شما موافقم. كادر فني استقلال تيم را خوب ارنج نكرد و تعويض‌هايي هم كه انجام شد، كمكي به تيم نكرد. يك سؤال هم هنوز براي من مطرح است كه چطور كادر فني استقلال طي 80 - 70 دقيقه ضعف تيم در جناح چپ خط دفاعي را نديد و هيچ اقدامي براي پوشش اين منطقه انجام نداد؟ ميثم مجيدي نه اينكه بازيكن بدي باشد اما در مواجهه با رامين رضاييان و فرشاد احمد‌‌زاده سرعتي كم آورد.
به دور از اين بحث‌ها دربي زيبايي بود. مردم فوتبال خوبي را ديدند و اين راضي‌كننده بود.

* خيلي‌ها مي‌گويند اخراج پرويز مظلومي اكنون بهترين تصميم براي آينده استقلال است و مي‌تواند به تيم شوك بدهد!
نه من چنين عقيده‌اي ندارم. الان وقت كنار گذاشتن پرويز مظلومي نيست. هم‌اكنون بهترين گزينه براي استقلال پرويز مظلومي است چون از تيم شناخت كافي دارد. به اعتقاد من كادر فني استقلال با تجربه‌اي كه در اختيار دارد، مي‌تواند تيم را در ليگ برتر و جام‌حذفي قهرمان كند و نتيجه تلخ در دربي فراموش شود.

* شما پيش‌تر گفته بوديد پرسپوليس بهترين نمايش را در بين تيم‌هاي ايراني دارد؟
بله من نظر فني خود را گفته بودم و تأكيد كردم پرسپوليس در بين تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر بهترين فوتبال را بازي مي‌كند اما استقلال هم در بعد نتيجه‌‌گيري خوب عمل كرده است. هم در ليگ برتر مدعي قهرماني است و هم در جام حذفي.
بار ديگر مي‌گويم استقلال چيزي را از دست نداده است. تنها در دربي بد بوده و سه امتياز اين بازي را از دست داده است. استقلال مي‌تواند نتيجه تلخ در دربي را جبران كند. همين كه استقلال فرصت جبران دارد بايد به كادر فني اين تيم فرصت داد.

استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نامجومطلق: استقلال مدت‌‌هاست که زیبا بازی نمی‌کند!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15828) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی