استان مرکزی میزبان هيات اقتصادی اتريش

رئيس اتاق بازرگانی، كشاورزی، صنعت و معدن اراک گفت: هياتی اقتصادی متشكل از 35 مدير بخش خصوصی كشور اتريش به سرپرستي وزير اقتصاد اتريش به استان مركزی سفر مي كنند.

استان مرکزی میزبان هيات اقتصادی اتريشبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، جعفري با اشاره به این که اين هيات به منظور آشنايي با توانمندي هاي و ظرفيت هاي بخش صنعتي و اقتصادي و بررسي راهكارهاي ارتقاي همكاري هاي دوجانبه به اراک سفر مي كند افزود :  در پسا تحريم دور جديد همكاري‌ هاي تجاري با كشورهاي مختلف براي ايران آغاز شده و استان مركزي نيز به عنوان قطب صنعتي و كشاورزي در مركز كشور، يكي از اهداف مراودات جديد است.

وی گفت: در اين سفر هيات تجاري اتريش ضمن بازديد از صنايع مستقر در شهرستان اراک با فعالان بخش اقتصادي و استاندار استان مركزي نيز ديدار و گفتگو مي كند.

استان مركزی قطب دوم صنايع مادرتخصصي و قطب چهارم صنعت كشور است و ظرفيت هاي دانش بنيان، گردشگري، كشاورزي و دانش فني و خدمات خوبي را براي توسعه تجارت خارجي دارد.

انتهای پیام/ ت


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استان مرکزی میزبان هيات اقتصادی اتريش» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15833) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران