نشست مشترک معاون اول روحانی و مدیران شبکه پولی و بانکی کشور

اقتصاد > اقتصاد کلان - عصر امروز نشست مشترک اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور با وزرای اقتصادی دولت و همچنین رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک های خصوصی و دولتی برگزاری شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،‌در این نشست که با حضور وزاری اقتصادی دولت و رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی برگزار شد معاون اول رئیس جمهور بر نقش بانک ها در تحقق برنامه های دولت برای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

در ادامه این جلسه مدیران عامل بانک ها با ارائه گزارشاتی از فعالیت بنگاه های متبوع خود از طرح های سال جاری و برنامه های خود برای ارتباط و تعامل با بانک های جهانی بعد از اجرای برجام سخن گفتند.

یکی از محورهای اصلی این نشست ضرورت آمادگی و فعالیت بیشتر برای اتصال به بانک های جهانی با فعال کردن شبکه کارگزاری بین المللی بود که برنامه های آتی بانک ها برای دستیابی به این هدف طراحی خواهد شد.

گفتنی است این نشست اولین نشست مشترک سال جاری معاون اول رئیس جمهور با مدیران شبکه بانکی و پولی کشور بود که با محوریت نقش آفرینی قوی تر در تأمین مالی خصوصا سرمایه درگردش بخش واقعی اقتصاد برگزار شد.

22339


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نشست مشترک معاون اول روحانی و مدیران شبکه پولی و بانکی کشور» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15897) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین