غلبه بر بيماريها در يزد با تكيه بر فرهنگ ايرانی- اسلامی

پايداری ارزشهای سنتی ايرانی- اسلامی در استان يزد، بستری مناسب جهت پيشگيری و غلبه بر بيماريهای غيرواگير را فراهم كرده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ وزير بهداشت در جلسه كارگروه سلامت استان كه با حضور هيات همراه و مسئولين استانی برگزار شد، گفت: پايداری ارزشهای سنتی ايرانی- اسلامی در استان يزد، بستری مناسب جهت پيشگيری و غلبه بر بيماريهای غيرواگير را فراهم كرده است.

قاضی زاده هاشمی در ادامه افزود: آنچه از نظر كمی موجب رضايت از ارائه خدمات بهداشتی درمانی در يزد است، تعداد تخت بيمارستانی و راه اندازی شبكه های بهداشتی و پوشش سراسری جمعيت استان در ارائه بسته های خدمتی فعال در طرح تحول است.

وی با اشاره به اينكه سهم وزارت بهداشت در ارتقای شاخص های سلامت، تنها ٢٠ درصد است خاطر نشان كرد: توانمند سازی مردم و هماهنگی های بين بخشی مهمترين نقش را در ارتقای سلامت مردم دارد كه  اين هماهنگی در استان يزد، به خوبی مشهود است و سهم بسزايی در عرصه سلامت استان ايفا می كند.

انتهای پیام/ص


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «غلبه بر بيماريها در يزد با تكيه بر فرهنگ ايرانی- اسلامی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15916) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران