27 روستای ایلام هفته دولت از نعمت گاز بهره مند می شوند

روح الله نوریان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تعداد روستا در سطح شهرستان های ایوان، چرداول، سیروان، دره شهر، دهلران و آبدانان در ایام هفته دولت از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
وی افزود: با بهره برداری از عملیات گازرسانی به این تعداد روستا در سطح استان بیش از سه هزار و 600 خانوار روستایی گاز دار می شوند.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به جایگاه های سوخت و بخش صنایع استان نیز تاکید کرد: 2 جایگاه سی ان جی در شهرستان های ایلام و سیروان در این ایام (هفته دولت) به بهره برداری رسیده و 10 واحد صنتعی نیز به شبکه گاز متصل می شوند.
نوریان با ذکر اینکه سال گذشته 36 روستا در استان به شبکه گاز متصل شدند، گفت: با گاز رسانی به این روستاها، ضریب نفوذ گاز رسانی در مناطق روستایی استان به 48 درصد رسیده است.
وی اضافه کرد: در استان ایلام هم اکنون ۱۷۶ روستا گازدار هستند و ۱۴5 روستای دیگر در دست اجراست که با بهره برداری از آنها ضریب برخورداری گاز روستائیان به ۷۷ درصد خواهد رسید.
3032/6034

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «27 روستای ایلام هفته دولت از نعمت گاز بهره مند می شوند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-160187) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا