جشنواره بازی کودکان در بروجرد برگزار شد

به گزارش ایرنا در این جشنواره، کودکان و نوجوانان عضو کانون پرورش فکری در بازی های بومی و سنتی مانند طناب زنی، طناب کشی و داژبال شرکت کردند.
همچنین شرکت کنندگان در این جشنواره در ایستگاه نقاشی حضور یافتند و تصورات ذهنی خود را پیرامون المپیک و رشته های ورزشی به تصویر کشیدند که در پایان از نقاشی های برتر تجلیل شد.
مسئول هیات ورزش های همگانی بروجرد روز دوشنبه در این باره گفت: نقش ورزش در سلامت جسم و روح بر کسی پوشیده نیست و در اسلام نیز بر این نکته تاکید شده است.
عباس خردمند افزود: ورزش های همگانی مانند دو، طناب کشی و طناب زنی در مقایسه با سایر ورزش ها و بازی های کامپیوتری سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان مهیج تر و با تحرکات بدنی بیشتر همراه است و چون اغلب به صورت گروهی برگزار می شوند، جذابیت خاصی دارند.
وی اظهار کرد: هدف از برگزاری جشنواره بازی کودکان ترویج و بیان اهمیت ورزش با کمترین هزینه و ایجاد روحیه شادابی در کودکان و نوجوانان می باشد.
به گزارش ایرنا این جشنواره با حضور 70 کودک و نوجوان و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و هیات ورزش های همگانی بروجرد برگزار شده است.
گفتنی است برنامه هفته المپیک از 26 تیرماه با همکاری فدراسیون ورزش همگانی و کمیته ملی المپیک آغاز شده است.
شهرستان بروجرد دارای چهار مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
3031/3022

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشنواره بازی کودکان در بروجرد برگزار شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-160247) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا