کمیته حقوقی ۷ نفره ریز اسپور در مورد طارمی تصمیم می‌گیرد

کمیته حقوقی ۷ نفره ریز اسپور در مورد طارمی تصمیم می‌گیرد

دوشنبه 28 تیر 1395 0

فوتبال ایران - در پی تصمیم یکجانبه مهدی طارمی برای ترک اردوی تیم فوتبال ریز اسپور و همراهی نکردن وی با این تیم در اردوی اتریش کمیته حقوقی ۷ نفره ریز اسپور تشکیل جلسه داده تا در مورد وی تصمیم گیری کند.

به گزارش خبرورزشی، برخی منابع اگاه با استناد به قرارداد مهدی طارمی با تیم ریز اسپور عنوان می کنند که طارمی با تصمیم شخصی اردوی ریز اسپور را ترک کرده و هنوز باشگاه ترکیه ای در مورد وی تصمیم گیری نکرده است و سرنوشت این بازیکن را به کمیته حقوقی هفت نفره خود سپرده است.

در همین حال گفته می شود اقای گل پیش عقد قرارداد با باشگاه ریز اسپور با حضور در دفترخانه اسناد رسمی در استانبول در حضور سه شاهد قسم نامه ای را مبنی بر پایبند بودن به مفاد قرارداد و قرارداد نداشتن با هیچ باشگاهی در سراسر دنیا امضا کرده است.

گفته می شود همین موضوع احتمال محرومیت سنگینی را برای مهدی طارمی در بر خواهد داشت چرا که قرارداد ریز اسپور با مهدی طارمی کاملا رسمی و بدون هیچ قید و شرطی قابل اجرا بوده است.

گفتنی است، هنوز اقای گل فصل پیش لیگ برتر در مورد کیفیت جدایی خود از باشگاه ترکیه ای هیچ اظهار نظری نکرده است.

مهدی طارمی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیته حقوقی ۷ نفره ریز اسپور در مورد طارمی تصمیم می‌گیرد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-160257) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی