نقش اصلی در ماجرای انتقال طارمی و رضاییان به ترکیه؛ کسی که در بازداشت بود

رضا ضراب

یک فرد مطلع در خصوص مسائل ایران و ترکیه گفت باشگاه ریز اسپور متعلق به رضا ضراب سرمایه دار ایرانی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

برای خیلی ها این سوال ایجاد شده بود که باشگاه ریز اسپور که ناگهان خواهان جذب دو بازیکن ایرانی شد و رامین رضاییان و مهدی طارمی را به خدمت گرفت، از کجا پیدایش شده و متعلق به کیست؟

ساعتی پیش یک منبع موثق و مطلع در زمینه مراودات ایران و ترکیه در گفتگویی محرمانه، مدعی شد ریز اسپور یکی از زیر مجموعه های رضا ضراب، سرمایه دار ایرانی است که خارج از کشور مدتی را در بازداشت به سر می برد.

رضا ضراب که در ایران به عنوان همسر ابرو گوندش خواننده سرشناس ترک شناخته می شود، برای پولشویی در ورزش هم سرمایه گذاری کرده و گویا سهام دار اصلی باشگاه ریز اسپور ترکیه و مرد پشت پرده این باشگاه است.

او که قبلا در همکاری دنیزلی و پرسپولیس نقش داشت، انگار در زمینه جذب رضاییان و طارمی هم که این یکی از ترانسفرش نافرجام بود، نقش ایفا کرده است.

+۰ -۰


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقش اصلی در ماجرای انتقال طارمی و رضاییان به ترکیه؛ کسی که در بازداشت بود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( پارس فوتبال ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-160299) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : پارس فوتبال