پیشکسوت استقلال: هرگز از خون برادر شهیدم سوءاستفاده نکردم

حسن روشن

پدر حسن روشن، پیشکسوت فوتبال ایران که پدر شهید هم بود، درگذشت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کمتر کسی می دانست حسن روشن، پیشکسوت فوتبال ایران و مدیر آکادمی باشگاه استقلال برادر شهید است چرا که روشن با وجود اخلاقیات تندی که دارد، هیچ گاه و وسط هیچ منازعه ای با اهالی فوتبال اعلام نکرده بود برادر شهید است تا این که دیروز خبر رسید پدر حسن روشن دار فانی را وداع گفته و در متن خبر درگذشت این زنده یاد، به پدر شهید بودنش هم اشاره شده بود.

وقتی خبر درگذشت پدر حسن روشن و پدر شهید روشن منتشر شد، خیلی ها با تعجب از خودشان پرسیدند مگر حسن آقا برادر شهید است؟

روشن در این خصوص اظهار داشت: «دلیلی نداشت چنین چیزی را اعلام کنم. برادرم به خاطر آرمان هایی که داشت و اصولی که مورد قبولش بود، شهید شد و من هرگز از خون برادر شهیدم سوءاستفاده نکردم و نمی کنم.»

وی افزود: «پدرم هم هرگز نگفت پدر شهید هستم. او می گفت خجالت می کشم بگویم پسرم شهید شد و خودم زنده مانده ام. من هم باید مثل پسرم شهید می شدم. من شمال بودم که خبر درگذشت پدرم را شنیدم و الان در حال بازگشت به تهران هستم تا کارهای مربوط به خاکسپاری پدر را انجام بدهم.»

+۰ -۰


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشکسوت استقلال: هرگز از خون برادر شهیدم سوءاستفاده نکردم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( پارس فوتبال ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-160302) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : پارس فوتبال