طرح جامع مشترک ترافیکی، اطلاعاتی و عملیاتی برای پایان دادن به کشته های تصادف اربعین جرایی می شود

استان‌ها > ایلام - ایسنا نوشت،فرمانده انتظامی استان با اشاره به تدوین طرح جامع ترافیکی ایلام، گفت: کاهش تلفات انسانی در جاده‌های استان از اصلی‌ترین راهبردهای پلیس در سال 95 و رزمایش اربعین است.

سردار «نورعلي يا با تأکید بر اینکه تدوين طرح جامع ترافيکي ايلام براي اربعين در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: با وجود تلاش‌های گسترده دولت در سال‌های گذشته، وضع جاده‌ها در استان مناسب نيست و بنا داريم در حوزه پلیس‌راه و پليس راهنمايي و رانندگي، طرح جامع ترافيکي را تدوين کنيم و با اجراي آن، کشته‌های تصادفات را به حداقل برسانيم.

وی ساماندهي مراسم اربعين را به‌ عنوان يکي از برنامه‌های اصلي پليس در سال جاری عنوان و تصریح کرد: اربعين يک برنامه ملي است که براي ما بسيار حائز اهميت است و امسال بنا داريم يک طرح جامع مشترک ترافيکي، اطلاعاتي و عملياتي را با مشارکت دستگاه‌هاي ذی‌ربط در استان به مرحله اجرا درآوريم.

ياري، ادامه داد: با تدوين و اجراي اين طرح در قرارگاه اربعين، مشکلات سال گذشته در حوزه راه، پارکينگ خودروها و خدمات‌رساني، برطرف خواهد شد.

فرمانده انتظامي استان بر اینکه کمبودهای جدی ایلام در حوزه اربعین را رفع کنند، تصریح کرد: دولت‌مردان و مسئولان کشور باید برای رفع کمبودها و نیازمندی‌های استان در اربعین حسینی چاره‌اندیشی کنند.

وی با اشاره به اینکه هر چند کارهای خوبی در استان انجام گرفته اما باید روند برخی فعالیت‌های انجام گرفته را تسریع کرد، گفت: اربعین یک روز ملی است و نیازمند کمک‌های کلان برای برگزاری این مراسم هستیم.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح جامع مشترک ترافیکی، اطلاعاتی و عملیاتی برای پایان دادن به کشته های تصادف اربعین جرایی می شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-160310) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین