وقتی مهمان «خندوانه» به جای همسر رئیس‌جمهور صحبت کرد / ترس مشترک رامبد جوان و مریم شیرزاد

فرهنگ > تلویزیون - باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: «خندوانه» دیشب میزبان صداپیشه «آن شرلی»، مریم شیرزاد بود و او از فضای کاری خود گفت.

در ابتدای برنامه شب گذشته «خندوانه»، قسمت‌هایی از اجرای نمایش سه گروه پرور، رودكی و بنفشه‌خواه كه در فینال مسابقه «خندوانه» شركت كرده بودند، پخش شد. پس از آن نمایشی توسط نیما اجرا شد و در ادامه آیتمی در خصوص شهر زیبای رشت پخش شد.

در بخش دیگر برنامه مریم شیرزاد دوبلور به دعوت رامبد جوان به روی صحنه آمد. شیرزاد در ابتدا از سختی‌های كار و اینكه مانند كار در معدن دشوار است، گفت و اینكه به خواست خود، مدتی است كه كم كار می‌كند.

وی ادامه داد: متاسفانه همه می‌خواهند دوبلور شوند، ولی كار سختی است و حرفی كه می‌زنیم حرف معمولی نیست و با نقشی كه می‌گوییم تغییر احوال پیدا می‌كنیم. دوبله خیلی انرژی می‌برد اما خوب شیرین هم هست.

شیرزاد در مورد نقش‌های مختلفی كه دوبله می‌كند، گفت: جان‌مایه صدا یكی است اما فضای نقش و دیالوگ‌ها موجب می‌شود كه صدا با نقش عجین شود.

مهمان برنامه «خندوانه»، در ادامه از دلتنگی برای خنده مادرش و خاطره‌ای از وی گفت و زمانی كه به شدت از سوسك می‌ترسیده است. البته رامبد جوان هم از ترس خود از این موجود گفت و قول داد برای غلبه بر این ترس یكبار یك سوسك زنده را جلوی دوربین در كف دستش بگذارد.

شیرزاد در ادامه از كارگردانی در رادیو و اینكه فقط به یكسری از جوك‌های خاص می‌خندد، گفت.

این دوبلور در مورد آشپزی خود بیان كرد: از لحاظ ظرافت، كار بسیار زنانه‌ای است اما بهترین آشپزهای دنیا آقایان هستند و خود من هم سوپ جو را خیلی خوب می‌پزم و قرار بر این شد كه یكبار به استودیوی «خندوانه» بیاید و برای همه سوپ جو بپزد.

وی در ادامه به درخواست رامبد جوان در نقش‌های مختلفی صحبت كرد كه یكی از آنها این بود كه به جای همسر رئیس‌جمهور جمله‌ای بگوید.

شیرزاد در پاسخ به سوال جوان مبنی بر اینکه اگر رئیس جمهور بودید، برای مردم چه كاری انجام می‌دادید؟، گفت: حتما یک راهی پیدا می‌كردم كه با درصد خفیفی از مردم رخ به رخ حرف بزنم و حقیقت محض را بشنوم.

در بخش پایانی برنامه بعد از ادامه نمایش توسط نیما، كمدین علی مسعودی (مشهدی) به روی صحنه آمد و خاطره‌ای از دوران سربازی خود تعریف كرد و برنامه به پایان رسید.

58241


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وقتی مهمان «خندوانه» به جای همسر رئیس‌جمهور صحبت کرد / ترس مشترک رامبد جوان و مریم شیرزاد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-160312) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین