هشتمین دوره طرح ولایت استانی بسیج دانشجویی گشایش یافت

به گزارش ایرنا، رئیس سازمان بسیج دانشجویی در این مراسم گفت: دوره طرح ولایت دانشجویی اعتکاف آموزشی و فرهنگی دانشجویان برای بهره گرفتن از معارف اسلامی است.
رضا غفوری اظهار کرد: دانشجویان بسیجی سعی می کنند با کسب معارف اسلامی در این دوره قطب نمای حرکت زندگی خود را بر اساس شاخص های اسلامی تنظیم کنند.
مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی اصفهان نیز گفت: دراین دوره که با عنوان 'خط امام (ره)' برگزار می شود، 25 استاد به نام در سطح استان اصفهان و استان های قم و خراسان رضوی به ویژه اساتید موسسه آموزشی امام خمینی (ره) قم حضور دارند.
مهدی یادگاری با اشاره به استقبال بی نظیر دانشجویان استان برای شرکت در این دوره افزود: قریب 870 نفر متقاضی شرکت در این دوره بودند که تنها 350 نفر آنها بر اساس آزمون شفاهی و کتبی انتخاب شدند.
وی اظهار کرد: شرکت کنندگان در این دوره 220 دانشجوی خواهر و 130 دانشجوی برادر از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر استان اصفهان هستند.
6022 /7134/گ

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هشتمین دوره طرح ولایت استانی بسیج دانشجویی گشایش یافت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-160319) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا