سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار طرح هجرت سه در لرستان

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گودرز کریمی فر افزود : طرح هجرت سه در 500آموزشگاه و با مشارکت سه هزارو 500دانش آموز لرستانی اجرا می شود.
وی بیان کرد:طرح هجرت سه مصداق تحقق شعار مقام معظم رهبری دراقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل است.
وی ادامه داد: استفاده از نیرو و نشاط جوانان در تعمیر و تجهیز مدارس ، تقویت مبانی اعتقادی ، اخلاقی و اجتماعی دانش آموزان و مشارکت آنها در فعالیت های عمرانی و فضاهای آموزش و پرورش، توسعه و تقویت فرهنگ کار،غنی سازی اوقات فراغت جوانان ،اشاعه ی روحیه مسئولیت پذیری از جمله اهدافی است که در اجرای طرح هجرت 3در مدارس دنبال می شود .
کریمی فر گفت:در این طرح با ارائه فراخوان از دانش آموزان علاقمند، ثبت نام به عمل می آید و بعداز سازماندهی دانش آموزان در امور رنگ آمیزی، نقاشی و خطاطی دیوارها و تعمیر تجهیزات مدارس در کنار یک استاد کار به فعالیت می پردازند.
وی بیان کرد: این طرح با مشارکت و همکاری سه دستگاه آموزش و پرورش ، بسیج سازندگی و نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس اجرا می شود.
7274/6001

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار طرح هجرت سه در لرستان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-160320) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا