مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش: مبلغ بدی آب و هوا ممکن است مشمول همه نشود

جامعه > مشکلات مردم - مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: مبلغ حق مرزی هرسال نغییر نمی کند و شامل بدی آب و هوا است که گاهی ممکن است مشمول فرد نشود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:" من در خط مرزی جنوب کشور معلم هستم و سال گذشته پرداختی چندانی برای حق مرزی نداشتم امسال مبلغ تفاواتی کرده و اصلا پرداخت می شود؟"
در این باره سید حسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: در قانون مدیریت خدمات کشوری فوق العاده نوار مرزی نداریم اما در سال 89 مصوبه ای در خصوص خروج از کلان شهرها تصویب شد که کارکنان نقاط مرزی از حداکثر بدی آب و هوا و کمتر توسعه یافته استفاده می کنند.

او با اشاره به اینکه حق نوار مرزی در نظام هماهنگ متفاوت است ادامه داد: در دهستان های مرزی، کارکنان 10 درصد محرومیت را حق نوار مرزی دریافت می کنند اما هرساله پرداخت حق نوار مرزی تغییر نمی‌کند.
حسنیی گفت: در سال 91 و 92 وزارت کشور نقاط مرزی را براساس ضریب محرومیت استان ها به 3 بخش تقسیم کرد؛ استان های مرزی به استان های الف، ب، ج یعنی به ترتیب دهستان، شهر مرزی و شهرستان مرزی تقسیم شدند.
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: حق نوار مرزی در این 3 گروه فرقی ندارد و افراد سقف بدی آب و هوا را می گیرند اما ممکن است در زمانی این موضوع مشمول فرد نشود.

45232


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش: مبلغ بدی آب و هوا ممکن است مشمول همه نشود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-16038) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین