كشته شدن سه نفر طي 12 ساعت گذشته در جاده هاي ارتباطي زنجان

سرهنگ علي اصغر شيرمحمدي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در حادثه نخست كه حوالي ساعت 19 جمعه شب در مسير ارتباطي ابهر به تاكستان رخ داد دو دستگاه خودرو سواري پژو پارس به شدت با يكديگر برخورد و منجر به فوت راننده و سرنشين خودروي واژگون شده و مصدوميت سه نفر از سرنشينان ديگر خودرو شد.
وي اظهار كرد: اين حادثه به دليل انحراف به چپ از سوي راننده خودرو واژگون شده رخ داد و راننده و سرنشين جلويي با توجه به نبستن كمربند ايمني به بيرون از خودرو پرت و بر اثر جراحات شديد وارده در دم فوت كردند.
شيرمحمدي با بيان اينكه سرعت خودرو واژگون شده كه كارشناسان پليس راه آن را مقصر حادثه تشخيص دادند به حدي بالا بوده كه پس از خروج از جاده نزديك به يك كيلومتر بر روي زمين كشيده شده است افزود: دو نفر از مصدومان ديگر خودرو سانحه ديده كه در مسير خود در حال حركت بود به منظور درمان به بيمارستان امدادي ابهر و يكي ديگر نيز كه حال عمومي مناسبي نداشته به تهران اعزام شده است.
رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان زنجان گفت: حادثه دوم نيز حوالي ساعت هفت صبح امروز /شنبه/ در مسير ارتباطي سرچم به اردبيل رخ داد.
شيرمحمدي افزود: در اين سانحه رانندگي يك دستگاه خودرو سواري پرايد كه تك سرنشين بود به علت تخطي از سرعت مطمئنه در جاده مه آلود از مسير خارج و در نهايت خودرو واژگون شد و راننده در دم فوت كرد.
در طول هشت روز گذشته 9 نفر بر اثر حوادث رانندگي در مسيرهاي مختلف ارتباطي زنجان جان خود را از دست دادند و چندين نفر نيز مصدوم و به منظور مداوا و درمان روانه مراكز درماني شدند.
از ابتداي سالجاري تاكنون 11 نفر در جاده هاي ارتباطي استان زنجان و سه عابر پياده نيز در شهر زنجان بر اثر سانحه رانندگي به كام مرگ فرو رفتند.
597/6085

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كشته شدن سه نفر طي 12 ساعت گذشته در جاده هاي ارتباطي زنجان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1613) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا