فرهنگ كار خير را از كودكی نهادينه كنيم

خيرين، اراده ای قوی برای بخشش دارند و ثمره نيك كرداری انسانها به خودشان بازمی گردد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكی كه در همايش تجليل از خيرين سلامت استان حضور يافته بود ضمن خير مقدم به خيرين استان گفت: خيرين، اراده ای قوی برای بخشش دارند و ثمره نيك كرداری انسانها به خودشان بازمی گردد.

 قاضی زاده هاشمی كه در جمع خيرين سلامت استان يزد سخن می گفت افزود: انجام عمل خير بويژه در عرصه سلامت، اگر با تكرار و مداومت همراه باشد، اثرات بسيار مثبتی بر زندگی انسان دارد چرا كه تاثيرات آن ماندگار است و نسلهای بعد نيز از آن بهره مند می شوند.

وزير بهداشت همچنين بر ضرورت نهادينه كردن فرهنگ كار خير از دوران كودكی تاكيد كرد.
در اين همايش، كودكان سرطانی بيمارستان شهيد صدوقی با اهداي گل به وزير به وي خير مقدم گفته و يكي از خيرين عرصه سلامت استان شال متبرك به حرم مطهر امام حسين(ع) را به وزير بهداشت تقديم كرد.

در اين همايش همچنين خانواده مرحوم علي خانی كه خير ساخت مركز تحقيقاتی درمانی ديابت بوده است، در خصوص پرداخت هزينه راه اندازي كلينيك مبارزه با چاقي معادل دو ميليارد ريال در اين مركز اعلام آما گی نمودند.

اين كلينيك شامل بخشهای تغذيه، جراحی، چكاپ و پيشگيری و زندگی سالم، تحرك بدنی، ورزش و مشاوره ورزشی می  باشد.

انتهای پیام/ی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرهنگ كار خير را از كودكی نهادينه كنيم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-16167) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران