وقتی اسپانسر دستور می‌دهد

در استقلال چه مي‌گذرد؟

وقتی اسپانسر دستور می‌دهد

شنبه 4 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - استقلال می‌بازد، بازیکنان مصاحبه نمی‌کنند. استقلال می‌برد، بازیکنان حق مصاحبه ندارند! این مدل استقلال فصل پانزدهم است.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ پس از سريال بي‌دستاورد تمرين پشت درهاي بسته، اين بار مصاحبه نكردن در تيم پرطرفدار پايتخت به عادت خارج از عرف آبي‌ها تبديل شده و جالب آنكه اين تصميم نه به دستور كادرفني بلكه به فرمان اسپانسر استقلال اجرايي شده است!

جذب اسپانسر و تبليغ محصولات گوناگون روي پيراهن دو تيم سرخابي را از اوايل دهه 70 شاهد هستيم ولي هرگز نديده بوديم اسپانسر تيم حق دخالت در اموري همچون بازيكنان كي و كجا مصاحبه كنند را براي خود قائل بوده باشد اما اين حق دخالت در دوران مسئوليت افشارزاده و به يمن مديريت ايشان به وجود آمده و ظاهراً كسي را هم ياراي برخورد و مقابله يا ايستادگي در مقابل تصميمات اسپانسر نيست!

استقلال، پرسپوليس، تراكتورسازي و ملوان جملگي تيم‌هاي تحت حمايت يك اسپانسر هستند و جالب اينكه فقط استقلال تسليم اين درخواست نابجاي اسپانسر شده و هيچ‌كس هم دليلش را نمي‌داند!

بد نيست بدانيد فارغ از هر نتيجه‌اي كه آبي‌ها كسب كنند، بازيكنان استقلال از هرگونه مصاحبه كه لوگوي برندشان در آن جايي نداشته باشد، منع شده‌اند و اين دستور اسپانسر باز شامل ديگر تيم‌هاي تحت پوشش نمي‌شود! و مي‌توان به اين نتيجه رسيد كه انعطاف‌پذيري مديران و كادرفني استقلال در اين خصوص بي‌تأثير نيست.

مديران استقلال تا دير نشده است، بايد از نهادينه شدن چنين تصميمات خودخواهانه و منفعت‌طلبانه اسپانسرها جلوگيري كنند و اجازه ندهند دخالت اسپانسر به عرف و قاعده تبديل شود. فوتبال به اندازه كافي بدعت غلط دارد!

استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وقتی اسپانسر دستور می‌دهد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-16262) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی