پرسپولیس به هیچ بازیکنی پیشنهاد نداده است!

پاسخ محكم به شايعه‌سازان

پرسپولیس به هیچ بازیکنی پیشنهاد نداده است!

یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - فعل و انفعالات در بازار نقل و انتقالات بازیکنان لیگ برتر از مدتی قبل با شایعه پراکنی های مختلف آغاز شده است.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ با اينكه حدود 20 روز تا پايان فصل باقي مانده، برخي از دلالان مشهور فوتبال و مديربرنامه‌هايي كه علاقه خاصي به كارهاي غيرقانوني دارند، مشغول رايزني‌هاي رسانه‌اي هستند تا از طريق شبكه‌هاي مجازي، بازيكنان خود را تبليغ كنند.

البته مثل هميشه پاي دو باشگاه استقلال و پرسپوليس نيز به ميان آمده است. دلالان مشهور فوتبال براي تبليغ خود، شايعاتي مبني بر اينكه باشگاه‌هاي استقلال يا پرسپوليس خواهان بازيكنان تحت قراردادشان هستند، به راه مي‌اندازند تا با اين كار، بازار بازيكنان نه‌چندان باكيفيت را گرم كنند.

يكي از نزديكان باشگاه پرسپوليس در اين خصوص به ميزان گفت: «سرمان آنقدر شلوغ است كه وقت نمي‌كنيم به اين مسائل حتي فكر كنيم. الان كه وقت جذب بازيكن نيست، ما مشغول ادامه بازي‌هاي‌مان هستيم و كارهاي مهم‌تري به جاي فكر كردن به اين دروغ‌ها داريم.»

اين ‌فرد كه از دوستان صميمي علي‌اكبر طاهري سرپرست باشگاه به شمار مي‌رود، ادامه داد: «تيم به اين خوبي داريم، چرا بايد به فكر جذب بازيكنان جديد آن هم از حالا باشيم. مطمئن باشيد هر بازيكني كه مي‌گويد از پرسپوليس آن هم از حالا پيشنهاد دارد، دروغ گفته است.»

پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرسپولیس به هیچ بازیکنی پیشنهاد نداده است!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-16345) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی