مهرداد و انزلی‌چی‌ها

يك قائم شهري دوست‌داشتني در بندرانزلي

مهرداد و انزلی‌چی‌ها

یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - محبوبیت مهرداد اولادی در انزلی هیچ ربطی به درگذشت ناگهانی او ندارد. مهرداد از اولین سالی که به ملوان پیوست در این شهر محبوب بود.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ در انزلي از قديم گفته مي‌شد كه غير بومي‌ها در ملوان جايي ندارند. ملوان هميشه در طول اين سال‌ها خاصيت انزلي‌چي بودن خمودش را حفظ كرده‌‌؛ حتي در فوتبالي كه مي‌گويند حرفه‌اي است و اين حرف‌ها در آن جايي ندارد اما اين توجه خاص به نيروهاي بومي هميشه در اين تيم يك اصل بوده است.

با درست و غلط بودنش كاري نداريم اما اين اعتقادي است كه انزلي‌چي‌ها دارند. با اين همه بازيكنان و مربيان غير بومي هم سراغ داريم كه در اين شهر محبوب شدند. محبوبيت مهرداد اولادي در انزلي هيچ ربطي به درگذشت ناگهاني او ندارد.

مهرداد از اولين سالي كه به ملوان پيوست در اين شهر محبوب بود. علاوه بر درخشش اولادي در ملوان و گل‌هاي حساسي كه او براي اين تيم به‌ثمر رساند‌‌؛ روابط عمومي فوق‌‌‌العاده مهرداد با انزلي‌چي‌ها باعث شد تا او در اين شهر هميشه صاحب جايگاهي خاص باشد.

شماره‌هاي 77 در سكوهاي انزلي و سياهپوش شدن هواداران ملوان براي مهرداد اولادي نشان مي‌دهد كه آنها چقدر از اين اتفاق تلخ و مصيبت‌بار ناراحت هستند. در تمام شهر به وضح مي‌شود ناراحتي را در چشمان مردم انزلي ديد. انزلي‌چي‌ها كمتر از قائم‌شهري‌ها عزادار نيستند. 

مهرداد اولادی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهرداد و انزلی‌چی‌ها» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-16352) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی