استقلال اصلاً به پرسپولیس نگاه نکند

براي ايجاد اميد و انگيزه قهرماني

استقلال اصلاً به پرسپولیس نگاه نکند

یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - شکست در دربی تهران‌؛ آن هم باختی به آن وسعت و با گل‌های زیاد می‌توانست استقلال را در این فصل کاملاً ناامید کند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ استقلال فقط در يك صورت مي‌توانست از توهم آن باخت ناراحت‌كننده خارج شود‌؛ فقط در صورتي كه با يك برد پر گل پس از دربي كمي از به لحاظ روحي و رواني تقويت مي‌شد.

اين اتفاق براي استقلال رخ داد و خوشبختانه در ديدار با فولاد خوزستان‌؛ استقلال به همان تيمي تبديل شد كه همه دوستش داشتند. 

استقلال را هجومي‌تر و كم اشتباه‌تر از هميشه ديديم. با تركيبي كه از ابتدا براي يك برد درست و حسابي بسته شده بود. همراه با بازيكناني كه يك پارچه آتش بودند و مي‌خواستند نشان بدهند تيمي كه به لحاظ «نفر» يكي از بهترين‌هاي همين ليگ است مي‌تواند در هفته‌هاي واپسين از فاجعه‌اي كه برايش رخ داده بود خودش را نجات بدهد.

فولاد خوزستان كه البته يكي از ضعيف‌ترين تيم‌هاي اين فصل است فقط محو تماشاي استقلالي‌ها بود و شايد هيچ حريفي بهتر از فولاد نمي‌توانست نصيب استقلال شود.

استقلال با اين برد در جدول 48 امتيازي شده است‌؛ هم امتياز با استقلال خوزستان و با3 امتياز كمتر از پرسپوليس... اين درست كه استقلال 3 امتياز كمتر از پرسپوليس دارد اما در فوتبال هيچ چيز قابل پيش‌بيني نيست و بازي‌ها هم آنقدر سخت است كه هر تيمي بايد فقط به فكر خودش باشد.

به استقلال پيشنهاد مي‌كنيم كه اصلاً به بازي‌هاي پرسپوليس نگاه نكند. استقلال اگر سرش به كار خودش گرم باشد بدون‌شك نتايج بهتري مي‌گيرد. مثلاً در همين هفته استقلال به مصاف سايپا مي‌رود. استقلال بازي سختي در پيش دارد اما كار پرسپوليس هم مقابل نفت تهران آسان نيست.

استقلال اما به بازي‌هاي پرسپوليس نگاه نكند و همين راه را ادامه بدهد. تيمي كه نترسد و با سياست در هفته‌هاي واپسين ليگ ظاهر شود جام را مال خود خواهد كرد.

استقلال در دربي تهران ترسيد. سياست‌ورز هم نبود و با تفكري اشتباه وارد زمين شد. حاصل كار هم آن نتيجه بد بود كه نصيب اين تيم شد اما در هفته‌هاي پيش‌رو استقلال را بايد تيم‌تر از هميشه ببينيم.

تيمي كه توانست بعد از فاجعه دربي در بازي با فولاد خوزستان براي خود اميد و انگيزه قهرماني ايجاد كند.

استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقلال اصلاً به پرسپولیس نگاه نکند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-16353) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی