خیز محطاطانه اعراب خلیج فارس برای ورود به بازارهای پرسود ایران

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، وبگاه روزنامه اماراتی نشنال (The National) خبر از گام های محطاطانه شرکت های عربی حاشیه خلیج فارس با ایران داده و نوشت: دلیل این گام های محطاطانه، دام هایی چون تحریم سپاه پاسدران انقلاب اسلامی و همچنین دخالت دلار در این گونه معاملات بوده است.

نشنال در ادامه این گزارش نیز یادآور شد: پس از رفع تحریم های آمریکایی و اروپایی ایران در ماه ژانویه، فرصت های تجاری بسیاری برای شرکت های عربی و بخصوص اماراتی در مورد ایران پدید آورد. اما کماکان بدلیل پیچیدگی های بسیاری که در قبال تحریم های باقی مانده ایجاد شده است، معامله با ایران دشواری های بسیاری در پی دارد.

در پایان این گزارش نیز، طارق سلطان -- مدیر اجرایی یک شرکت لجستیکی کویتی نیز با اذعان به جذابیت منحصر به فرد بازار ایران برای شرکت های خارجی، گفت: «تمامی کمپانی ها و همچنین مشتریان آن ها نیز علاقه به توسعه ردپای خود در بازار ایران را دارند.»  

507

نشنال نوشت: پس از رفع تحریم های آمریکایی و اروپایی ایران در ماه ژانویه، فرصت های تجاری بسیاری برای شرکت های عربی و بخصوص اماراتی در مورد ایران پدید آمد. اما کماکان بدلیل پیچیدگی های بسیاری که در قبال تحریم های باقی مانده ایجاد شده است، معامله با ایران دشواری های بسیاری در پی دارد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خیز محطاطانه اعراب خلیج فارس برای ورود به بازارهای پرسود ایران» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-16384) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز