انصاری‌فرد در انتظار رأی فوتبالدوستان ایرانی+تصاویر

ساعت ۲۴- گل مهاجم ایرانی پانیونیوس در لیگ برتر یونان بین نامزدهای زیباترین گل این لیگ قرار دارد.

سایت معتبر novasports یونان در یک نظرسنجی اقدام به انتخاب زیباترین گل فصل لیگ یونان کرده که در این میان گل زیبای کریم انصاری‌فرد که دو هفته پیش زده شد در میان گزینه‌ها قرار دارد.

کاربران ایرانی و طرفداران انصاری‌فرد می‌توانند به سایت www.novasports.gr/epathlo  مراجعه کنند تا به گل این بازیکن رأی بدهند. بعد از کلیک روز این آدرس ابتدا عکس شماره یک ظاهر می‌شود.

در سمت راست عبارت انگلیسی HOME یک فلش سفید کم رنگ دیده می‌شود که باید روی آن کلیک کرد. بعد از کلیک روی این فلش سفید رنگ چند گزینه نمایش داده می‌شود که باید طبق عکس شماره دو آخرین گزینه یعنی KAAYTEPO rKOA را انتخاب کرد.

در صفحه بعد عکس شماره سه نمایش داده می‌شود که نام و عکس کریم انصاری‌فرد دیده می‌شود. گزینه شماره شش گل کریم انصاری‌فرد است که باید روی آن تیک زد.

سپس کمی پایین‌تر همان‌طور که در عکس شماره چهار می‌بینید، دو مستطیل کنار هم قرار گرفته که در اولین مستطیل اسم خودتان را وارد می‌کنید و در مستطیل دوم نام پدر، در مستطیل پایین هم نام خانوادگی را وارد می‌کنید و در نهایت آدرس ایمیل‌تان را در آخرین مستطیل باید وارد کنید.

بعد از طی این مراحل کمی پایین‌تر آمده و روی مستطیل استوانه‌ای شکل کلیک می‌کنید و رأی شما ثبت می‌شود. تا ساعت 12 ظهر فردا فرصت شرکت در این رأی‌گیری هست که در حال حاضر گل انصاری‌فرد در رده دوم قرار دارد و رأی ایرانی‌ها می‌تواند گل کریم را به‌عنوان بهترین گل فصل انتخاب کند.

تسنیم


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انصاری‌فرد در انتظار رأی فوتبالدوستان ایرانی+تصاویر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ساعت 24 ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-16395) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ساعت 24