آیا برانکو، بنتسون را برای فصل بعد حفظ می‌کند؟

آیا برانکو، بنتسون را برای فصل بعد حفظ می‌کند؟

یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - در بازی پرسپولیس و استقلال اهواز باز هم نجات پرسپولیس توسط بازیکنی محقق شد که بین دو نیمه، سوژه انتقاد هواداران قرمزها بود.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛  مهاجمي كه در بيشتر لحظات بازي تنها در زمين راه مي‌رود اما هميشه در لحظه درست، در نقطه درست قرار مي‌گيرد.

قبل از جري بنتسون، آخرين تجربه خريد مهاجم خارجي در پرسپوليس به امضاي قرارداد با يك بازيكن صد و چند كيلويي ختم شده بود؛ بازيكني كه حتي براي تكان خوردن در زمين مسابقه نيز با مشكل روبه‌رو بود اما با «تشخيص» حميد درخشان، پيراهن پرسپوليس را بر تن مي‌كرد.

عجيب نبود اگر در روزهاي اول حضور بنتسون در پرسپوليس، هواداران با بدبيني به اين خريد نگاه كنند، حتي سابقه بازي او براي تيم ملي هندوراس نيز چندان قانع‌كننده به نظر نمي‌رسيد.

آقاي مهاجم در 5 هفته اول فقط 18 دقيقه براي پرسپوليس بازي كرد و هفت هفته طول كشيد تا براي اولين بار در تركيب تيمش فيكس شود. او در مسابقه حساس با سايپا به زمين فرستاده شد و دو اخطار گرفت.

با بي‌خيالي زمين را ترك كرد و مردِ منفور هواداران باشگاه شد، حتي برانكو كه ده‌ها بار پاي اشتباهات سوشا و بنگر ايستاده بود، او را در كنفرانس خبري‌اش زير سؤال برد. حالا همه عليه بنتسون بودند و دوران او در پرسپوليس تمام شده به نظر مي‌رسيد اما اين مهاجم بار ديگر همه را غافلگير كرد.

از پنالتي بازي با ملوان تا دو گل در جنگِ سنگي اهواز. از شمال تا جنوب. حالا بايد ديد برانكو او را براي فصل بعد انتخاب خواهد كرد يا اينكه از پرسپوليس خواهد رفت.

پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیا برانکو، بنتسون را برای فصل بعد حفظ می‌کند؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-16413) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی