وقوع 436 سانحه رانندگي در مشهد

سرهنگ عليرضا حاجي زاده روز شنبه به خبرنگار ايرنا گفت: اين تعداد سانحه رانندگي به علت ريزش باران و لغزندگي معابر از صبح ديروز تا صبح امروز در شهر مشهد رخ داد كه 46 سانحه از اين تعداد تصادف جرحي بوده و منجر به مصدوميت شده و 390 سانحه نيز فقط خسارت مالي در پي داشته است.
وي افزود: تجمع آب در بسياري از نقاط شهر در پي بارندگي ديشب مشهود بود و تردد را با مشكل مواجه كرده بود.
وي اظهار كرد: با توجه به ادامه بارندگي در هفته جاري دستگاه هاي كف كش و پمپ هاي تخليه آب در تقاطع ها و مسيرهايي كه امكان تجمع آب وجود دارد مستقر شده است.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي مشهد در باره مسدود شدن تقاطع غير همسطح صياد شيرازي نيز گفت: طبق اعلام شهرداري اين مسير قرار بود به علت تعميرات از امروز به مدت دو هفته مسدود شود كه به علت وجود نقصان در اطلاع رساني و عدم ارائه پلان ايمني توسط شهرداري اين امر تا تكميل روند اطلاع رساني به تعويق افتاد.
ميزان بارندگي 24 ساعت گذشته در ايستگاههاي مختلف مشهد متفاوت بوده به طوريكه اين ميزان در غرب مشهد 23 ميلي متر و در شرق مشهد 9 ميلي متر گزارش شده است.
7505 / 6053

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وقوع 436 سانحه رانندگي در مشهد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1664) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا