29 فروردين، ياد آور حماسه و پايمردي ارتش انقلابي است

به گزارش روز شنبه ايرنا از پايگاه خبري پليس در اين بيانيه آمده است:29 فروردين، يادآور حماسه و ايثار غيور مردان ارتش جمهوري اسلامي ايران در حفظ و حراست از استقلال و تماميت ارضي كشور است. دليرمردان در چنين روزي سرافرازانه بيعتي جاودانه با رهبر و مقتدايشان حضرت امام خميني (ره) بستند و حماسه جاوداني را در تاريخ پرافتخار اين سرزمين رقم زدند.
اين بيانيه افزود: ايثار، رشادت، ايمان، صلابت و اقتدار همچون نگيني بر پيشاني اين نيروي انقلابي و مردمي مي‌درخشد، نيرويي مجاهد و فداكار كه امام عزيز (ره ) و رهبري معظم و حكيم انقلاب همواره از آن به عنوان پشتوانه و دژ مستحكم دفاعي، حامي، همراه و حافظ هميشگي انقلاب ياد كرده ‌اند.
در ادامه بيانيه نيروي انتظامي آمده است:‌ارتش در طول دوران دفاع مقدس هزاران شهيد، جانباز و ايثارگر را در راه حفظ عزت و استقلال ميهن اسلامي و شرافت ملت ايران تقديم كرد و امروز، ارتش توانمند جمهوري اسلامي ايران به مدد تجارب ارزشمند دوران دفاع مقدس و با بهره‌مندي از نيروهاي متعهد و متخصص، بكارگيري ابزارها و ادوات نظامي پيشرفته، مجهز شدن به دانش و فناوري ‌هاي روز دنيا، توانسته است به عنوان يكي از برجسته ‌ترين و كارآمدترين ارتش ها در بين نيروهاي مسلح منطقه و جهان مطرح باشد.
در اين بيانيه تاكيد شده است: تلاش ‌هاي خستگي ناپذير اميران سرافراز ارتش به ويژه شهيد سرافراز امير سپهبد علي صياد شيرازي در تعميق، توسعه وحدت و تعامل بين ارتش و سپاه با گذر زمان آشكار‌تر شده و تجربه ‌اي بديع و منشور الهام بخش را فرا روي شيفتگان عزت و سربلندي و اقتدار ايران اسلامي و به ويژه نسل جديد نيروهاي مسلح قرار داده است.
اين بيانيه افزود: در دنياي امروز كه استكبار جهاني با همدستانش به دنبال مهار اقتدار و نهايتا ضربه زدن به نظام جمهوري اسلامي هستند، بي ‌شك اقتدار ارتش جمهوري اسلامي ايران نقش بسزايي را در خنثي كردن توطئه‌هاي داخلي و خارجي دشمنان خواهد داشت.
نيروي انتظامي ضمن تبريك فرارسيدن روز ارتش و با تجليل از مقام شامخ شهداي ارتش جمهوري اسلامي ايران در طول دفاع مقدس و در ميدان ‌هاي دفاع از استقلال و تماميت ارضي كشور تاكيد دارد، ترديدي نيست كه مجموعه نيروهاي مسلح ‌اعم از ارتش، سپاه، نيروي انتظامي، وزارت دفاع و نيز بسيج مردمي‌ با پيروي از منويات راهبردي مقام معظم فرماندهي كل قوا حضرت آيت الله امام خامنه اي (مدظله العالي) و بهره مندي از تجارب تاريخي، درك درست از الزامات و مقتضيات زماني؛ نظام سلطه و تمامي بدخواهان ايران اسلامي را چون هميشه مقهور عظمت، صلابت و اقتدار خود خواهد كرد.
اجتمام**7268**1776

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «29 فروردين، ياد آور حماسه و پايمردي ارتش انقلابي است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1668) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا