اعتبار استعداديابي فدراسيون كبدي دو برابر شد

به گزارش ايرنا، محمدرضا مقصودلو روز شنبه در مجمع ساليانه فدراسيون كبدي افزود: اجراي طرح آمايش سرزمين و توجه به طرح استعداديابي و ورزش دانش آموزي و دانشجويي از موضوعات مهم فدراسيون است كه در اين راستا اعتباري بالغ بر چهار ميليارد ريال در نظر گرفته شده است.
وي اظهار كرد: انعقاد تفاهمنامه با وزارت آموزش و پرورش و فدراسيون كبدي موجب شده كه امسال بتوانيم مسابقات آموزشگاهي مدارس را در برخي استانها برگزار كنيم و انتظار داريم هيات هاي استاني نيز در اين راستا تلاش كنند.
مقصودلو گفت: همكاري فدراسيون دانش آموزي و فدراسيون دانشگاهي نيز مي تواند ما را در راستاي رشد و توسعه كبدي پايه كمك كند.
وي افزود: اختصاص دو ميليارد ريال اعتبار از سوي شهرداري تهران در راستاي اجراي طرح استعداديابي و همگاني كردن رشته كبدي از ديگر فعاليت انجام شده در سال گذشته بوده است.
مقصودلو توسعه مدارس كبدي در استانها، برگزاري اردوهاي آمادگي تيم هاي ملي براي حضور در مسابقات ساحلي و سالني قهرماني آسيا و حضور 11 كبدي كار برتر ايران در رقابتهاي پروكبدي ستارگان آسيا به ميزباني هند و برگزاري مراسم تجليل از پيشكسوتان و نخبگان كبدي كشور را از اهم برنامه هاي سالجاري فدراسيون عنوان كرد.
وي افزود: در صورت ميزباني نكردن هيچ يك از كشورهاي آسيايي، قصد داريم پنجمين دوره مسابقه هاي كبدي جوانان آسيا را بهمن ماه امسال در قالب رقابتهاي دهه فجر در ايران برگزار كنيم.
به گزارش ايرنا، مجمع ساليانه فدراسيون كبدي كشور در حاشيه چهارمين دوره مسابقه هاي كبدي قهرماني مردان و بانوان جوانان آسيا از 25 تا 28 فروردين ماه جاري به ميزباني اروميه در حال برگزاري است و عصر شنبه فينال اين دوره از رقابتها بين تيم هاي مردان و زنان ايران و هند برگزار مي شود.
پنج تيم مردان از كشورهاي ايران، هندوستان، سريلانكا، عراق و تركمنستان و شش تيم بانوان از كشورهاي پاكستان، افغانستان، ايران، هندوستان، سريلانكا و عراق رقابتهاي خود را از روز چهارشنبه 25 فروردين ماه در دو سالن شش هزار نفري غدير و سه هزار نفري شهيدان آهن دوست اروميه آغاز كرده اند.
7126/1905/1042

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتبار استعداديابي فدراسيون كبدي دو برابر شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1669) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا