رئیس‌جمهور آینده آمریکا از نظر بازیگر برنده دو جایزه اسکار

فرهنگ > سینما - جین فوندا بازیگر کهنه‌کار سینمای هالیوود اعتقاد دارد که سرانجام هیلاری کلینتون رئیس‌جمهور آینده آمریکا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فوندا که برای تبلیغ فصل جدید سریال «گریس و فرانکی» در جشنواره ترایبکا حاضر شده بود، به این نتیجه رسیده است که برنده نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا هیلاری کلینتون است.

او در این باره گفت : «شاید کلینتون نامزد دلخواه بسیاری از مردم نباشد، اما مردم در اعماق وجود خود می‌دانند که او می‌تواند رئیس‌جمهور شود. او فرد باتجربه و دنیادیده‌ای است. دنیا در حال حاضر وضعیت پیچیده‌ای دارد، و او پیشینۀ برخورد با این دست پیچیدگی‌ها را دارد.»

فوندا در ادامه حضور سندرز در انتخابات و کمپین تبلیغاتی این کاندیدا را نیز ستایش کرد و گفت : «من از حضور سندرز در این رقابت خوشحالم.» این سخن فوندا با تشویق تماشاگران روبه‌رو شد.

بازیگر برنده دو جایزه اسکار درباره احتمال برنده شدن کلینتون در انتخابات حزب دموکرات و در نهایت پیروزی بر جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست جمهوری گفت : «هر بار که یک زن گامی به جلو برمی‌دارد، با مشکلات بسیاری روبه‌رو می‌شود. ما باید کمک کنیم که دیدگاه رایج درباره مردانگی تغییر کند.»

منبع : گاردین / 15 آوریل

58241


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس‌جمهور آینده آمریکا از نظر بازیگر برنده دو جایزه اسکار» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1750) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین