دبیر دومین جشنواره انجمن عکاسان مشخص شد

فرهنگ > سینما - علی نیک رفتار دبیر دومین جشن انجمن عکاسان سینمای ایران شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،علی نیک رفتار رئیس انجمن عکاسان سینمای ایران از طرف شورای سیاستگزاری این جشن متشکل از آقایان ،دکتر شهاب الدین عادل ، حافظ احمدی ، نادر فوقانی و بهرنگ دزفولی زاده به عنوان دبیر دومین جشن عکاسان سینمای ایران انتخاب شد .

همچنین از سوی دبیر جشن ، محمد مهدی دل خواسته نیز به عنوان دبیر اجرایی و حسن شجاعی به عنوان دبیر مسابقه عکس انتخاب شده اند.

همکاران و عکاسان محترم سینما برای دیدن فراخوان مسابقه می توانند به سایت رسمی انجمن عکاسان سینمای ایران به نشانی www.irssp.ir مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که شرکت برای کلیه عکاسان سینمای ایران ( عضو انجمن و غیر عضو) آزاد است وعکس فیلمهای سینمایی تولید و یا اکران سال 1394 شرایط حضوردراین مسابقه را دارند.

آخرین مهلت ارسال عکسهای سینمایی به دبیرخانه جشن 31 فروردین ماه 1395 در نظر گرفته شده است و شرکت کنندگان می‌توانند تا این زمان آثار خود را به خانه سینمای شماره دو به ادرس وصال شیراز،نرسیده به چهار راه طالقانی،پلاک 28- از ساعت 13 الی  19 به دبیر این بخش تحویل نمایند. دومین جشن انجمن عکاسان سینمای ایران 23 اردیبهشت ماه در باغ موزه قصر برگزار خواهد شد. ضمنا فعالیت اعضای اجرایی جشن از مدتی قبل در ستاد دومین جشن عکاسان سینمای ایران آغاز شده است و  با توجه به دارا بودن شرایط حضورانها در مسابقه،به دلیل بر عهده گرفتن فعالیتهای اجرایی در بخش های مختلف،تنها در بخش جنبی این رویداد شرکت می نمایند.

58245


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دبیر دومین جشنواره انجمن عکاسان مشخص شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1753) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین