سالن هاي ورزشي در مناطق محروم شهر اردبيل توسعه مي يابد

عبدالرحمن روحي روز شنبه در بازديد از عمليات اجرايي سالن ورزشي محله ايران آباد افزود: امسال براي حضور پر رونق جوانان در اماكن ورزشي و حمايت از فعاليت هاي فرهنگي و ورزشي در مناطق محروم و حاشيه اي برنامه ريزي و اقدام مي شود.
او يكي از پروژه هاي در دست احداث اين اداره را سالن ورزشي محله ايران آباد ذكر كرد كه با اعتبار ملي و در طرح توانمندسازي سكونتگاه هاي غيررسمي اردبيل اجرا مي شود.
او اظهار كرد: اين سالن ورزشي با زيربناي يك هزار و 200 مترمربع در حال احداث است و 55 درصد پيشرفت فيزيكي دارد.
وي با اشاره به اينكه مبلغ قرارداد منعقده هشت ميليارد ريال است افزود: تاكنون سه ميليارد و 500 ميليون ريال براي ساخت اين سالن هزينه شده است.
روحي افزود: در نشستي كه با مديركل ورزش و جوانان استان برگزار شد قرار شد به عنوان بهره بردار نسبت به پيگيري تامين اعتبارات مربوط به خريد انشعابات ، محوطه سازي و هزينه صدور پروانه از فرمانداري اقدام كنند.
به گزارش ايرنا از روابط عمومي مسكن و شهرسازي اردبيل ، رييس اداره عمران و بهسازي شهري استان اردبيل تامين اعتبار و تكميل پروژه را از برنامه هاي اين اداره دانست و گفت: اين سالن داراي رختكن ، سرويس هاي بهداشتي و قسمت هاي اداري بوده و پس از اتمام و تكميل تحويل دستگاه بهره بردار خواهد شد.
شهر اردبيل بيش از 500 هزار نفر جمعيت دارد.
6018/ 1257

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سالن هاي ورزشي در مناطق محروم شهر اردبيل توسعه مي يابد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1755) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا