فرماندار:اعضاي جديد شوراي شهر مرند اعتماد را به شهروندان بازگردانند

تقي كرمي روز شنبه در آيين تحليف چهار عضو جديد شوراي شهر مرند افزود: با گذشت هفت ماه از موضوع، هنوز شهر مرند از آسيب هاي اين واقعه تلخ متاثر است.
وي گفت: اعضاي شوراي جديد شهر مرند بايد از برخورد جناحي پرهيز و با اشراف كامل به قانون به بهبود وضعيت شهري كمك كنند.
كرمي به نقش نظارتي شورا بر عملكرد شهرداري اشاره كرد و افزود: شورا حق دخالت در پست هاي شهرداري را ندارد و تنها وظيفه نظارت عالي بر عملكرد شهرداري و سازمان هاي زيرمجموعه را عهده دار است.
وي، وجود شورا را موجب آرامش و امنيت دانست و افزود: اعضا شوراي اسلامي شهر مرند از اتفاق هاي گذشته عبرت بگيرند و آن را نبش قبر نكنند.
وي گفت: اصحاب رسانه نيز به عنوان چشم بينا و زبان گوياي مردم مي توانند عملكرد مثبت شهرداري و شورا را به مردم نشان دهند و آرامش و اميد را به جامعه بازگرداند.
در اين جلسه انتخابات هيئت رئيسه جديد شورا برگزار و محمد باقر بي پروا به عنوان رئيس، مقصود استادي به عنوان نائب رئيس، يداله هاشم زاده به عنوان خزانه دار و جعفر حق جو به عنوان منشي شوراي شهر مرند انتخاب شدند.
به گزارش ايرنا، در نيمه دوم سال 1394 شمسي شهردار مرند و تعدادي از كاركنان شهرداري به همراه هفت تن از اعضاي شوراي اسلامي شهر به اتهام تخلف مالي و حيف و ميل بيت المال بازداشت و روانه زندان شده بودند
اعضاي جديد شوراي اسلامي شهر مرند در پي سلب عضويت اين هفت نفر به ترتيب آراي مأخوذه سيدباقر حجازي، مقصود استادي، رقيه خوش صفت، يداله هاشم زاده هستند.
شهرستان مرند با 230 هزار نفر جمعيت در 75كيلومتري شمالغرب تبريز مركز استان آذربايجان شرقي است.
3072/6183

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار:اعضاي جديد شوراي شهر مرند اعتماد را به شهروندان بازگردانند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1785) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا