Galaxy S III سامسونگ منفجر شد+عکس

Galaxy سامسونگ

یک دستگاه گوشی هوشمند Galaxy S III سامسونگ که حدود سه سال توسط یک کاربر در شهر کاجانی فنلاند مورد استفاده قرار می‌گرفت، به طور ناگهانی منفجر شد.

پسربچه‌ای که صاحب این گوشی هوشمند بود، در زمان انفجار این گوشی هوشمند در تخت‌خواب به سر می‌برد. این حادثه در هنگام شروع یک آتش کوچک روی ورقه‌های کاغذ ایجاد کرد و سپس شعله‌های آتش به تشکی که پسربچه روی آن خوابیده بود انتقال یافت.

در این حادثه گوشی هوشمند Galaxy S III به طور کامل از بین رفت. والدین این پسربچه قصد ندارند با شرکت بیمه یا سامسونگ در این خصوص صحبت کند، زیرا معتقدند که این تلاش بیهوده است و چون گوشی قدیمی بوده، نتیجه‌ای برای آنها نخواهد داشت.

Galaxy S III سامسونگ منفجر شد

مادر این پسربچه توضیح داد که فرزندش پیش از هشدارهای سیستم هوشمند اطفاء حریق بیدار شد و از اتفاق بیرون رفت. او ادامه داد که خانواده‌اش از قبل آموزش‌های لازم برای مواجه با حریق را دیده‌اند، در غیر این صورت پسرش آسیب‌های جدی می‌دید.

در بسیاری از این موارد شارژر عامل اصلی انفجار گوشی هوشمند محسوب می‌شود و به خصوص وقتی گوشی هوشمند قدیمی باشد، احتمال این اتفاق افزایش می یابد. به هر حال، سامسونگ هیچ گونه عکس العملی در مقابل این اتفاق نشان نداده است.

موبنا

مطالب مرتبط:

 منفجر شدن گوشی در هنگام مکالمه! + عکس

گوشي ترکید،صاحبش مرد

انفجار گوشی آیفون در جیب دانش‌آموز !! +عکس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «Galaxy S III سامسونگ منفجر شد+عکس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( نیک صالحی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1849) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : نیک صالحی