اجراي 532 كيلومتر شبكه گازرساني دولت يازدهم در استان سمنان

عليرضا جراحي روز شنبه در گفت و گو با ايرنا با بيان اينكه شركت گاز استان در دولت تدبير و اميد عملكرد قابل قبولي داشته است، افزود : در دو سال اخير 9 هزار و 457 انشعاب و 37 هزار و 88 مورد اشتراك توسط شركت گاز انجام شده است.
وي اظهار داشت: گاز رساني به 14 روستاي استان شامل روستاي گلستان از توابع ميامي با هزينه اي بالغ بر شش ميليارد ريال، روستاي چنداب، حسين آباد كروس، ده نمك، امامزاده علي اكبر و اميرآباد از توابع گرمسار و آرادان با هزينه اي بيش از 24 ميليارد ريال و روستا ده صوفيان از توابع مهديشهر با هزينه اي بالغ بر هشت ميليارد ريال انجام شده است.
وي تصريح كرد : گازرساني روستاهاي ديگر شامل حق الخواجه از توابع ميامي با هزينه 20 ميليارد ريال، روستاي دوزهير از توابع سمنان با هزينه 30 ميليارد ريال،شهر ايوانكي با هزينه 35 ميليارد ريال و دشتبو، دهخدا،سرتنگه آستانه و تويه دربار از توابع دامغان با هزينه 52 ميليارد ريال انجام شد.
وي از ديگر فعاليت هاي شركت گاز در اين مدت را احداث فاز يك خط تغذيه شهميرزاد با هزينه بالغ بر 28 ميليارد ريال و احداث فاز يك خط تغذيه محور زيوان با هزينه بالغ بر 35 ميليارد ريال اعلام كرد.
وي خاطرنشان كرد: اجراي شبكه داخلي گازرساني به 32 روستا منطقه قهاب از توابع دامغان با 54 درصد پيشرفت فيزيكي و 10 روستاي منطقه هونستان از توابع ميامي با 23 درصد پيشرفت فيزيكي به همراه مراحل پاياني خط تغذيه به ترتيب با هزينه اي بالغ بر 150 ميليارد ريال و 154ميليارد از پروژه هاي در دست اجرا شركت گاز استان است.
جراحي گازرساني به هفت روستاي منطقه فرومد از توابع ميامي با 50درصد پيشرفت فيزيكي با هزينه 450ميليارد ريال و گازرساني به شهرك صنعتي جنت آباد از توابع گرمسار با 90 درصد پيشرفت فيزيكي و هزينه اي بالغ بر 15 ميليارد ريال را از ديگر پروژه هاي در دست اجراي شركت گاز ذكر كرد.
وي تصريح كرد : اكنون طرح گاز رساني به شهرك هاي صنعتي ميامي و سرخه به ترتيب با 83 و 20 درصد پيشرفت فيزيكي و با هزينه اي بالغ بر 30 ميليارد ريال در دست اجراست.
مديرعامل شركت گاز استان سمنان خاطرنشان كرد با بهره برداري از پروژه هاي در دست اقدام فوق، ضريب برخورداري خانوار روستايي استان از گاز طبيعي از 74 درصد به 83 درصد افزايش خواهد يافت.
در زمان حاضر همه شهرهاي استان سمنان و 190 روستاي استان با 74 درصد جمعيت روستايي استان معادل 28 هزار و 262 خانوار از مزاياي گاز طبيعي برخوردارند.
7342/6026/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجراي 532 كيلومتر شبكه گازرساني دولت يازدهم در استان سمنان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1901) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا