کلاهبردار 20میلیاردی در ارومیه دستگیر شد

استان‌ها > آذربایجان غربی - سردار ناصر اصلانی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری کلاهبردار 20 میلیاردی فروش خودروهای لوکس و آپارتمان در ارومیه خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، سردار ناصر اصلاني گفت : در پي چندين فقره شکايت شهروندان در اروميه مبني بر کلاهبرداري به بهانه فروش آپارتمان و خودروهاي لوکس، ماموران پلیس آگاهی شهرستان ارومیه این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وي افزود: در بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد متهم به بهانه فروش آپارتمان و خودروهاي لوکس و گرفتن مبلغي از مشتريان خود اقدام به کلاهبرداري و سپس متواري شده است.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی تصریح کرد : اهميت موضوع و برای جلوگيري از ادامه فعاليت متهم، تيمي مجرب از کارآگاهان تشکيل و عمليات شناسايي و دستگيري وی آغاز شد که در یکی از معاملاتی وی در حال انجام آن بود دستگیر شد.
اصلاني گفت : متهم در بازجويي هاي پليسي به کلاهبرداري از 7 نفر به ارزش 20 ميليارد ريال به بهانه فروش خودروهاي لوکس و آپارتمان اعتراف و همچنين از ديگر شيوه هاي کلاهبرداري مهتم پرداخت سود به طعمه هاي خود بوده که از وجوه دريافتي مالباختگان به آنها سود ماهيانه پرداخت مي کرده و بدين ترتيب سعي در جلب اعتماد افراد بيشتري براي رسيدن به نيات شوم خود داشته است.
فرمانده انتظامي استان در پايان با بيان اينکه متهم با تشکيل پرونده مقدماتي جهت ادامه رسيدگي تحويل مقامات قضائي شد، خاطر نشان کرد: شهروندان در زمان سرمايه گذاري مراقب افراد سودجو و كلاهبردار بوده و به اين مهم توجه داشته باشند؛ همواره اين احتمال وجود دارد افرادي كه اقدام به پرداخت سود كلان مي کنند قصد اعتمادسازي داشته تا در فرصت مناسب نسبت به انجام اعمال مجرمانه و كلاهبرداري اقدام کنند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کلاهبردار 20میلیاردی در ارومیه دستگیر شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1935) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین