استاندار قم: اقتدار ارتش جمهوري اسلامي موجب امنيت مرزهاي كشور شده است

به گزارش ايرنا از روابط عمومي استانداري قم، سيد مهدي صادقي روز شنبه در ديدار فرماندهان پادگان هاي ارتش و نيروهاي مسلح استان قم طي سخناني به بيان نقش اين يگان نظامي در پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي پرداخت.
وي با بيان اينكه ارتش ايران داراي بدنه ي مردمي است افزود: اگر همراهي ارتش با امام خميني(ره) و انقلابيون نبود انقلاب اسلامي شكل نمي گرفت.
وي با اشاره به پشتيباني رهبر كبير انقلاب از ارتش جمهوري اسلامي بيان كرد: بسياري از پيروزي هاي نظام در جنگ هشت ساله تحميلي نيز مرهون مجاهدت هاي نيروي ارتش جمهوري اسلامي است.
صادقي در ادامه با بيان اينكه مجموعه دولت نيز خود را موظف به حمايت از ارتش جمهوري اسلامي مي داند ابراز اميدواري كرد كه با گشايش اقتصادي بتوانيم پشتيباني هاي لازم را از اين يگان انجام دهيم.
استاندار قم همچنين نامگذاري سال جاري به نام «اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل» از سوي رهبر معظم انقلاب را مورد توجه قرار داد و گفت: تحقق اين مهم تنها در سايه مشاركت همه مردم و بخش هاي مختلف نظام امكان پذير خواهد بود.
29 فروردين به عنوان روز ارتش جمهوري اسلامي ايران و روز نيروي زميني نامگذاري شده است.
1175 /

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار قم: اقتدار ارتش جمهوري اسلامي موجب امنيت مرزهاي كشور شده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1944) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا