پيگيري مطالبات فرهنگيان از اقدامات اولويت دار است

محمد كردي روز شنبه در نخستين نشست شوراي آموزش وپرورش شهرستان زرنديه افزود: نقش آموزش وپرورش در مسائل زير بنايي كشور كليدي است و پيگيري مطالبات اين حوزه در كيفيت امور آموزشي و تربيتي تاثير مستقيم دارد.
وي ادامه داد: شاخص هاي رشد و توسعه كمي و كيفي شهرستان ارتباط تنگاتنگي با تقويت سطح و بنيه علمي و پرورش نخبگان دارد و مزيت هاي صنعتي و كشاورزي زرنديه بستري مناسب براي به كارگيري از استعدادهاي علمي و اقتصادي دانش آموزان و دانشجويان است.
كردي گفت: با توجه به نامگذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري به نام اقتصاد مقاومتي، اقدام وعمل، بايد مصوبات شوراي آموزش و پرورش اين منطقه همسو با برنامه هاي اقتصاد مقاومتي باشد.
رئيس شوراي آموزش وپرورش شهرستان زرنديه عنوان كرد: امسال همه دستگاه هاي اجرائي شهرستان، بايد با توجه به برنامه هاي تعريف شده اقتصاد مقاومتي در پيشبرد اهداف برنامه توسعه گام هاي ارزنده اي را بردارند.
فرماندار زرنديه اظهار كرد: تامين مطالبات وحفظ شأن و منزلت مقام معلم نيز بايد مد نظر قرار گيرد و با هماهنگي دستگاه هاي اجرايي در هفته معلم برنامه هايي در شأن معلمان برگزار شود.
در اين نشست مقرر شد همايش بزرگداشت مقام معلم در 13روز ارديبهشت و گردهمايي مجمع خيرين مدرسه ساز در 22 ارديبهشت در زرنديه برگزار شود و شركت كنندگان اين همايش ها با مشاركت فرمانداري دانش آموزان زرنديه از مراكز صنعتي اين شهرستان بازديد كنند.
شهرستان زرنديه به مركزيت شهر مامونيه داراي 9 هزار و 500 داش آموز بوده كه در 145 كلاس درس تحصيل مي كنند.
7108/3075/6013/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پيگيري مطالبات فرهنگيان از اقدامات اولويت دار است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1965) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا