كارمند كلاهبردار در ساوه دستگير شد

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرگرد مصطفي نوروزي افزود: در پي شكايت فردي مبني بر دسترسي غيرمجاز و تخريب داده هاي رايانه اي يك شركت، موضوع در دستور كار كارشناسان پليس فتا شهرستان ساوه قرار گرفت.
وي ادامه داد: در تحقيقات اوليه پليس مشخص شد كه شاكي در بررسي سيستم حسابداري شركت، متوجه اعمال تغييراتي از قبيل صدور يك برگ چك به مبلغ 100 ميليون ريال در وجه يكي از مشتريان شده كه در تماس تلفني با مشتري ، وي در خصوص اين موضوع اظهار بي اطلاعي كرده است.
سرگرد نوروزي بيان كرد: با انجام تحقيقات فني و تخصصي كارشناسان پليس فتا ساوه، متهم كه يكي از كارمندان شركتي در اين شهرستان بود شناسايي و با حكم قضايي به اين پليس احضار شد.
وي ادامه داد:‌ در بازجويي هاي انجام شده از متهم و مواجهه وي با ادله و مستندات ، نامبرده به جرم خود اعتراف كرد.
رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي استان مركزي خاطرنشان كرد:‌ پرونده به همراه متهم و كليه مستندات براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.
سرگرد نوروزي از مالكان واحدها و شركت هاي صنفي و تجاري خواست: در صورت استفاده از نرم افزارها و سيستم هاي حسابداري به صورت دوره اي نسبت به تهيه گزارش عملكرد مالي خود اقدام كنند و گزارش سيستم مالي را با مستندات موجود مطابقت دهند.
شهرستان ساوه دومين كانون جمعيتي استان مركزي است كه بيش از 260 هزار نفر جمعيت دارد.
3075/6013/1772

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كارمند كلاهبردار در ساوه دستگير شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1988) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا