امیری: اکسین شایسته حضور در لیگ یک است

استان‌ها > البرز - علی امیری مهاجم گلزن تیم اکسین البرز گفت: تیم نیروی زمینی از بازیکن های با تجربه صعود میبرد اما تیم ما با توجه به انسجامی که داشت فعل خواستن را صرف کرد و ما توانستیم در دقیقه نود برتر میدان شویم.

به گزارش خبرآنلاین البرز، علی امیری  ادامه داد: متاسفانه برخی سعی بر بردن تیم ما به حاشیه داشتند اما با توجه به کادر فنی حرفه ای که تیم اکسین داشت حاشیه ها نتوانست بر عملکرد تیم ما تاثیر گذار باشد.
وی افزود: همه تلاش بازیکنان برای صعود به لیگ یک است، و این امر با تلاش بچه ها و یاری خدا امکان پذیر است.
وی که یکی از بازیکن های موثر اکسین در این فصل به شمار می رود در خصوص وضعیت و عملکرد خود گفت: وظیفه یک مهاجم گل زدن است من نیز تمام سعی خود را در این خصوص انجام داده ام و لطف خدا هم شامل حال من شد.
وی ادامه داد: کار گروهی باعث شد که من موفق به گلزنی شوم همه دست به دست هم دادن تا به این موفقیت ها برسیم .
امیری گفت: در کنار این تیم مجموعه ای از افراد با تجربه قرار دارند از مدیر فنی و سرمربی گرفته تا سرپرست و مدیرعامل همه از اهالی فوتبال و کارکشته هستند این امر به موفقیت تیم ما خیلی کمک کرده است .
وی در خاتمه اظهار کرد : امیدوار هستم حمایت ها از تیم اکسین ادامه دار باشد تا این تیم بتواند به لیگ یک صعود کند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امیری: اکسین شایسته حضور در لیگ یک است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2048) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین