رحمتی و مسلمان آشتی کردند و ماندند

جنجال بزرگ بين دو نيمه دربي

رحمتی و مسلمان آشتی کردند و ماندند

شنبه 28 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - اگر می خواهید بدانید ماجرای درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و استقلال در پایان نیمه اول چه بود، این مطلب را بخوانید.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبروزشی؛ همين كه محسن تركي سوت پايان نيمه اول را زد، مهدي رحمتي دوان‌دوان خودش را به محسن مسلمان و مهدي طارمي رساند و به اين دو پرسپوليسي حرف‌هايي زد كه واكنش تند و عصبي مسلمان را به همراه داشت. مسلمان به رحمتي واكنش نشان داد، باقري طارمي را از صحنه دور كرد و حنيف و ميثم مجيدي از يك‌طرف و بنگر و احمدزاده هم از طرف ديگر، به اين دعوا اضافه شدند. تركي خودش را به جمع رساند و سعي كرد فضا را آرام كند ولي تلاش‌هاي او هم نتيجه‌بخش نبود و بازيكنان دو تيم تا دم رختكن كل‌كل كردند.
در اين ميان فرزاد مجيدي هم با محسن تركي جروبحث كرد و اگر خوردبين نبود، كار به جاهاي باريك مي‌كشيد. بازيكنان هم بي‌خيال جروبحث نمي‌شدند.
در نهايت اين محسن تركي بود كه طرفين را به آرامش دعوت كرد و قبل از شروع نيمه دوم بازي از رحمتي و مسلمان خواست براي اينكه با كارت‌هاي رنگي جريمه نشوند، با هم آشتي كنند.

دربی استقلال پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رحمتی و مسلمان آشتی کردند و ماندند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2072) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی