پرسپولیس زلزله به صدر رسید، استقلال بلند شو!

حرف آخر

پرسپولیس زلزله به صدر رسید، استقلال بلند شو!

شنبه 28 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - فارغ از نتیجه‌ای که در دربی 82 رقم خورد، بعد از مدت‌ها یک فوتبال زیبا از دو تیم پرطرفدار پایتخت دیدیم... حالا می‌توانیم با افتخار بگوییم دربی ما هم دربی است، جان دارد، هیجان دارد و حساسیت‌هایش کاذب نیست...

روزنامه خبرورزشی / مهدي هژبري؛ هرچند تصويربرداري و كارگرداني ضعيف سيما روي اعصاب بينندگان تلويزيوني پياده‌روي مي‌كرد اما داخل مستطيل سبز، هر دو تيم تا جايي كه بلد بودند و در توان داشتند، فوتبال بازي كردند. با احترام به استقلالي‌ها، در نهايت بازي را هم همان تيمي برد كه كمتر اشتباه كرد.

پرويز مظلومي هم در مهره‌چيني و هم در بازيخواني و تعويض مهره‌ها دچار اشتباه شد و ماحصل اشتباهش، تكميل معجزه برانكو بود كه پرسپوليس رده چهاردهمي را پله‌پله آن قدر بالا آورد كه با غلبه بر استقلال صدرنشين شود.

حالا پرسپوليس در نقطه‌اي ايستاده كه تا چند ماه پيش محال به نظر مي‌رسيد. عاليجناب سرخپوش از صدر براي رقبا دست تكان مي‌دهد. اين صدرنشيني حاصل تلاش است و اميد، محصول تمرين است و خودباوري... تكليف پرسپوليس ديروز روشن شد؛ اين تيم حالا مدعي شماره يك قهرماني است و حتي اگر قهرمان هم نشود، فصل را با اين پيروزي پرگل در دربي، رؤيايي تمام مي‌كند اما با استقلال چه بايد كرد؟ آيا استقلال بايد نااميد شود و دست‌ها را به علامت تسليم بالا ببرد؟

نه، استقلال هنوز براي قهرماني نااميد نيست... حتي اگر اين تيم در كورس ليگ تا پايان پشت سر پرسپوليس و استقلال خوزستان بماند و دو تيم بالانشين به نفع آبي‌هاي تهران اشتباه نكنند، باز هم استقلال براي رسيدن به آسيا و بالا بردن جام قهرماني راه ميان‌بري به نام جام حذفي دارد. حيف است اين تيم كه اتفاقاً ديروز فقط نتيجه را باخت و فوتبال را نباخت، در ادامه راه «وا» بدهد.

مگر نه اينكه هر شكست مي‌تواند پلي براي رسيدن به پيروزي باشد؟ بفرماييد اين هم پل... فراموش نكنيد برانكو از همين پل‌ها، پرسپوليس خسته را به صدر جدول رساند تا حالا حتي هوادار استقلال هم به احترام معجزه او، كلاه از سر بردارد. براي استقلال نيز بازي هنوز ادامه دارد.

دربی استقلال پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرسپولیس زلزله به صدر رسید، استقلال بلند شو!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2074) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی