انتقاد تند پاشازاده از شکست استقلال در دربی/آنهایی مسئول هستند که مظلومی را 11 شب سرمربی کردند!

ورزش > لیگ برتر - پیشکسوت استقلال معتقد است دوره مربیان سنتی تمام شده و فوتبال روز دنیا نیاز به مربی جوان با تفکرات جدید دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی پاشازاده مدافع پیشین استقلال یکی از منتقدان بازی استقلال در دربی 82 بود.پاشازاده درباره عملکرد استقلال در دربی گفت: استقلال بدترین روز خودش را تجربه کرد. به جز رحمتی که توانست در چند صحنه دروازه استقلال را نجات دهد بقیه بازیکنان استقلال خوب نبودند. چنین دیداری را می شد پیش بینی کرد. استقلال چند ماهی است که یک مدل و بد بازی می کند و جالب اینجاست که مربی تیم در مصاحبه هایش گفته که تیمش  خوب است و منتقدان فقط انتقاد می کنند.من یک سوال دارم.در بازی با سپاهان شما خوب بازی کردید؟ زیبا بازی کردید؟ 

پاشازاده درباره استراتژی استقلال در دربی گفت: استقلال هیچ استراتژی در بازی نداشت. پرسپولیس یک نیمه کامل از سمت چپ استقلال حمله کرد اما هیج تدبیری برای مقابله با حملات پرسپولیس دیده نشد. پرسپولیس همه حملاتش را از سمت چپ استقلال ترتیب داد و موفق هم بود. استقلال و مظلومی شانس آوردند پنالتی طارمی گل نشد وگرنه اتفاق بدتری رخ می داد.
پیشکسوت استقلال درباره تعویض های استقلال هم گفت: من هنوز دلیل تعویض خسرو حیدری را متوجه نمی شوم. تعویض زمانی انجام می شود که یا قرار است تاکتیک تغییر کند یا بازیکن از نظر بدنی تحلیل رفته و باید جایش را به بازیکن تازه نفس بدهد اما خسرو جزو خوب های استقلال بود و تا زمانی که در زمین بود سمت چپ پرسپولیس را از کار انداخته بود.

پاشازاده ادامه داد: ما در فوتبال مربی خوب یا بد نداریم. مربی ها دو دسته اند یا موفق هستند یا ناموفق. فقط مورینیو و گواردیولا مربی های خوبی هستند که به هر تیمی بروند می توانند تاثیرات خود را بگذراند. شما اگر نگاهی به کارنامه بنیتز بیندازید می بینید فصل گذشته با ناپولی نایب قهرمان ایتالیا شد اما در رئال ضعیف ترین نتایج را کسب کرد. مربی های ما هم همین طور هستند.آنها در بعضی شرایط موفق هستند و چند دربی را می برند اما این دلیل نمی شود که مربی خوبی باشند.
پاشازاده درباره تغییر نسل مربیان در فوتبال گفت: شما به مربیان چهار تیم لیگ قهرمانان اروپا نگاه کنید. به جز پیگرینی بقیه جوان هستند. کاپلو، لیپی و هیدینگ دیگر در فوتبال جایی ندارند و مربیان جوان با تفکرات جدیدشان موفق هستند. در فوتبال ایران هم اگر نگاهی بیندازید می بینید که یحیی گل محمدی، علیرضا منصوریان، عبدالله ویسی و علی دایی موفق هستند. فوتبال امروز نیاز به تفکرات و ایده های جدید دارد و نمی توان با سیستم سانتر کردن به پیروزی رسید.
پاشازاده در پایان گفت: مسئولین استقلال به همراه کادر فنی باید از هواداران عذرخواهی کنند. کسانی مسئول این شکست هستند که قبل از شروع فصل ساعت 11 شب جلسه گذاشتند و مربی را انتخاب کردند. آنها باید یک جا با واقعیت روبرو شوند و دستشان را بالا بگیرند و تسلیم شوند.

251 41


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد تند پاشازاده از شکست استقلال در دربی/آنهایی مسئول هستند که مظلومی را 11 شب سرمربی کردند!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2108) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین