دنيا به سفر رئيس‌جمهور در زادگاهش نگاه مي‌كند

به گزارش روز شنبه ايرنا، محمدرضا صالحي در جلسه ستاد هماهنگي مردمي سفر كاروان تدبير و اميد به استان سمنان در فرمانداري مهدي‌شهر، سمنان را استاني با ويژگي‌هاي بسيار خاص دانست و افزود: اولين ويژگي استان سمنان اين است كه استان آقاي رئيس‌جمهور است و دنيا به اين سفر وي به سمنان نگاه مي‌كنند.
حسن ارگي فرماندار شهرستان مهدي‌شهر گفت : مردم اين شهرستان با شور و اشتياق فراوان منتظر ديدار رئيس جمهوري و كاروان تدبير و اميد در استان سمنان هستند.
وي ادامه داد: اولين ستادهاي مردمي استقبال از رئيس‌جمهور در شهرستان مهدي‌شهر افتتاح‌شده است.
فرماندار شهرستان مهدي‌شهر يادآور شد : اين سفر در اين برهه از تاريخ به سبب اينكه در دوران پسابرجام قرار داريم مي‌تواند بسيار حائز اهميت باشد.
وي بابيان اينكه مسئولان خارجي حضور مسئولان نظام جمهوري اسلامي در استان سمنان را رصد مي‌كنند، گفت : هرگونه استقبال از هيئت دولت استقبال از اركان نظام جمهوري اسلامي است.
ارگي تصريح كرد : استقبال از مسئولان نظام به تعبيري ادامه راه شهداست، زيرا شهدا هيچ دغدغه‌اي جز حفظ آبروي نظام جمهوري اسلامي نداشتند.
وي بابيان اينكه سفر دكتر روحاني به استان سمنان منشأ خير و بركات زيادي خواهد بود، گفت: نگاه دولت در سفرهاي استاني نگاهي جهت‌دار، منطقي و اثربخش خواهد بود.
رئيس جمهوري و كاروان تدبير و اميد روز سه شنبه هفته جاري به استان سمنان سفر مي كنند.
6026/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دنيا به سفر رئيس‌جمهور در زادگاهش نگاه مي‌كند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2132) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا