رابطه تغذيه و محيط زيست در شبكه 2/ويژه برنامه ولادت امام جواد در راديو تهران

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگي ايرنا از روابط عمومي شبكه دو سيما، اين برنامه با حضور سامان گلريز فعال محيط زيست و سرآشپز مشهور روي آنتن مي رود.
گزارش هايي از پارك ملي كياسر استان مازندران و بهره برداري و قطع درختان جنگل خزري به همراه تصاويري از يك گربه جنگلي و رهايي آن در جنگل عباس آباد دزفول از جمله گزارش هاي اين برنامه است.
توليد مواد غذايي از منابع طبيعي بيشتر از نياز ساكنان آن است. افزون بر اين تغيير روش زندگي و نوع نگرش ما به آنچه مي‌خوريم باعث بر هم خوردن تعادل حساس طبيعت شده و در پي آن سلامت انسان‌ها و پايداري محيط زيست هر دو به خطر افتاده‌ است كه برنامه طبيعت 360 درجه در اين قسمت خود به سراغ اين موضوع رفته است.
برنامه «طبيعت360 درجه» كاري از گروه نهادهاي اجتماعي شبكه دو سيما با تهيه كنندگي و اجراي پرهام ديباج ساعت 23:30 پخش مي شود.
***روانشناسي رنگ ها در سفيد
روانشناسي رنگ ها و كاركردهاي رنگ در زواياي مختلف زندگي فردي و اجتماعي يكشنبه شب در برنامه «سفيد» شبكه آموزش سيما بررسي مي شود.
وحيد شيخيان عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد در رشته ارتباط تصويري يكشنبه ٢٩ فروردين مهمان برنامه «سفيد» است.
روانشناسي رنگ ها و كاركردهاي رنگ در زواياي مختلف زندگي فردي و اجتماعي موضوعي است كه با نمايش نمونه هاي فراواني از اين كاركردها در اين برنامه بررسي مي شود.
برنامه سفيد به تهيه كنندگي سعيد بشيري و داوود آجرلو هر شب ساعت 23 از شبكه آموزش سيما به صورت زنده پخش خواهد شد.
***راديو ايران و شكوه اقتدار
همزمان بارژه ارتش جمهوري اسلامي ايران درجوار مرقد امام خميني (ه)، راديو ايران ازساعت 9 تا 11:30 برنامه «شكوه اقتدار» را پخش مي كند.
در اين برنامه اميرسرتيپ غلامحسين دربندي و سرهنگ خلبان آزاده محمد ابراهيم باباجاني حضوردارند كه درباره حماسه آفريني هاي ارتش صحبت مي كنند.
پخش پيام امير صالحي فرمانده كل ارتش و امير پوردستان فرمانده نيروي زميني ارتش به مناسبت روز ارتش همچنين گزارش هايي از رژه ارتش در مرقد امام خميني (ه) از ديگربخش هاي اين برنامه است.

***راديو تهران؛ ويژه برنامه ولادت امام جوادالائمه (ع)
شبكه راديويي تهران نيز با ويژه برنامه «يك آسمان سخاوت»، ولادت امام محمد تقي (ع) را گرامي مي دارد.
فهيمه تهراني، تهيه كننده برنامه ضمن اعلام اين خبر گفت: در آستانه سالروز ولادت امام نهم شيعيان حضرت جواد (ع) ويژه برنامه «يك آسمان سخاوت» از راديو تهران پخش مي شود.
در اين برنامه تفاوت هاي سخاوت و عدالت در مقوله اقتصاد از نگاه امام جواد الائمه (ع) و حضرت علي (ع) با توجه به قرآن كريم و نهج البلاغه بررسي مي شود.
به گفته تهراني، اين برنامه يكشنبه از ساعت 23 با حضور حسين بابايي، عضو هيئت علمي دانشگاه علامه طباطبايي و پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي كارشناس پخش خواهد شد. چهارشنبه (اول ارديبهشت) در آستانه با سالروز ولادت حضرت علي (ع) نيز ويژه برنامه «ققنوس» با اين رويكرد از راديو تهران پخش مي شود.
فراهنگ**9157 ** 1569

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رابطه تغذيه و محيط زيست در شبكه 2/ويژه برنامه ولادت امام جواد در راديو تهران» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2144) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا