ولايت فقيه عامل و محور تقويت وحدت در جامعه است

به گزارش روز شنبه روابط عمومي سپاه شهرستان كميجان، حجت‌الاسلام محمد ذبيحي در آئين معارفه مسئول حوزه نمايندگي ولي ‌فقيه در سپاه ناحيه اين شهرستان افزود: حفظ و تقويت وحدت در كشور بخش مهمي از قدرت نرم نظام است و بايد براي دفاع از كشور اين مهم روز به روز توسعه يابد.
وي بيان كرد: ملت هميشه در صحنه ايران بايد براي مقابله با بحران‌هاي اقتصادي و حل مشكلات بردباري كرده و طبق فرموده مقام معظم رهبري بايد براي تحقق اهداف اقتصادمقاومتي راهكارهاي عملي داشته باشند.
حجت الاسلام ذبيحي با تاكيد بر اهميت و استفاده معنوي از ماه رجب اظهار كرد: ماه رجب ماه استغفار و طلب حاجت استو بايد از اين ظرفيت در راستاي پاكسازي نفس و انسان سازي نهايت بهره برده شود.
مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه حضرت روح الله استان مركزي در بخشي از سخنانش با اهميت مرحله دوم انتخابات مجلس نهم بر توجه و دقت كافي در انتخاب اصلح براي تصاحب كرسي خانه ملت تاكيد كرد.
در اين آئين بوالفضل رجبي به عنوان مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه كميجان معرفي شد و از خدمات مسئول پيشين تقدير شد.
شهرستان كميجان با جمعيتي بالغ بر 40 هزار نفر در 96 كيلومتري اراك قرار دارد.
7114/6013/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ولايت فقيه عامل و محور تقويت وحدت در جامعه است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2146) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا