تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در فارس

استان‌ها > فارس - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس از تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در این استان، با هدف محقق ساختن منویات رهبری، خبر داد.

به گزارش خبر آنلاین از شیراز،ساسان تاجگردون که بعدازظهر امروز در جلسه شوراي برنامه‌ريزي استان فارس، سخن می گفت افزود: يازده برنامه در سطح ملي براي ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي تعريف شده است كه با تاكيد وزارت كشور به شكل هماهنگ در استان‌ها برنامه‌ريزي و عملياتي مي‌شود.
تاجگردون با بیان اینکه به استناد مصوبه هيئت وزيران، ساختار پيشنهاد شده در فارس با استفاده از كارگروه‌هاي زيرمجموعه شوراي برنامه‌ريزي ايجاد مي‌شود افزود: به خواست وزير كشور، ساختار ستادها متناسب با ستاد ملي فرماندهي اقتصاد مقاومتي است.
وی با سازمان مديريت و برنامه‌ريزي به عنوان متولي ستادفرماندهی اقتصاد مقاومتی در كشور و استان‌ها افزود: هر يك از برنامه‌هاي يازده‌گانه با توجه به تناسب با وظايف دستگاه‌هاي مختلف، در كارگروه‌هاي تخصصي دنبال مي‌شود و همان دستگاه نيز مسئوليت كارگروه را برعهده خواهد داشت.
تاجگردون ادامه داد: با آنكه اعضاي اين ستاد در استان متناسب به كشور برنامه‌ريزي شده است اما در فارس بخش خصوصي را نيز سهيم خواهيم كرد.
وي با بيان اينكه در سطح ملي سه اقتصاد دان در اين ستاد فرماندهي عضويت دارند، گفت: در استان فارس ما از وجود 2 اقتصاد دان براي ارتقا سطح كيفي مصوبات و برنامه‌ريزي‌ها، استفاده خواهيم كرد.
تاجگردون گفت: از كل طرح‌هاي نيمه‌تمام موجود در استان، 32 طرح براي تعيين تكليف و واگذاري به بخش خصوصي به سازمان مديريت و برنامه‌ريزي فارس معرفي شده است.
وی  اضافه كرد: از بين طرح‌هاي 32گانه، 3 طرح در حوزه ورزش و جوانان قرار دارد اما به دليل اينكه اين طرح‌ها آماده بهره‌برداري بود، براي واگذاري آنها اقدام قانوني انجام شده است.
تاجگردون تعداد طرح های جدید پیشنهاد شده برای واگذاری را نیز  22 طرح اعلام کرد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در فارس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2197) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین