مالكيت يك اختراع در حوزه لوازم خانگي واگذار مي شود

به گزارش گروه علمي ايرنا از روابط عمومي فرابورس ايران، به دنبال برگزاري موفقيت‌آميز دومين فستيوال بازار دارايي فكري در دي‌ماه سال گذشته واگذاري مالكيت اين دستگاه توسط كارگزاري آينده نگر خوارزمي و از طريق مذاكره بر اساس مقررات بازار سوم فرابورس ايران انجام مي‌شود.
اين اختراع كه 17 اسفند 92 در اداره كل مالكيت صنعتي ثبت شده و اصالت گواهي آن در تاريخ دوم دي‌ماه 94 به تاييد رسيده، به صورت صد درصد با قيمت پايه كل 12 ميليارد ريال و در قالب يك ورقه بهادار مبتني بر دارايي فكري واگذار خواهد شد.
طبق اين گزارش، متقاضيان شركت در مذاكره بايد حداكثر تا پايان وقت اداري 29 فروردين‌ماه، فرم درخواست خود را از طريق يكي از كارگزاران عضو به فرابورس ايران ارسال كنند.
واريز وجه تضمين به مبلغ 360 ميليون ريال معادل 3 درصد ارزش كل معامله به حساب شركت سپرده‌گذاري مركزي حداكثر چهار روز پس از انعقاد تفاهم‌نامه فروش، ارائه 5 فقره چك بانكي به مبالغ مساوي معادل باقي مانده ثمن معامله و ارائه فرم تسويه وجه خارج از پاياپاي حداكثر چهارروز پس از انعقاد تفاهم‌نامه فروش؛ حداقل شرايط قابل احراز متقاضيان شركت در مذاكره است.
اين گزارش حاكي است، دو فستيوال‌ بازار دارايي فكري پس از افتتاح اين بازار با هدف تجاري‌سازي اختراعات در راستاي نيل به اهداف اقتصاد دانش بنيان برگزار شده و در پي آخرين فستيوال، تعدادي از اختراعات برتر حوزه لوازم خانگي به فهرست عرضه بازار دارايي فكري فرابورس ايران اضافه شدند.
همچنين، در ماه‌هاي اخير شاهد مراجعه تعداد زيادي از متقاضيان براي درج اختراع و طرح‌هاي صنعتي در فهرست عرضه اين بازار ‏در فرابورس ايران بوده ايم.
علمي (1)** 9340**1440

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مالكيت يك اختراع در حوزه لوازم خانگي واگذار مي شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2204) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا